×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Daewoo Tacuma Temperatuursensor
Temperatuursensor Meat Doria 82061
M 12x1,5, 19 mm, NTC
82061
| Voor OE nummer | 3447882 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
€ 13,10
€ 7,21
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82075
M12x1,5, 21 mm, rechthoekig
82075
| Voor OE nummer | 1342850 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 9,60
€ 6,72
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82110
M 12x1,5, rechthoekig
82110
| Voor OE nummer | 96253551 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 15,56
€ 11,36
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82448
1/8"x27 NPTF, zwart, 13 mm
82448
| Voor OE nummer | 30539720 |
| Schroefdraadmaat | 1/8"x27 NPTF |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
€ 9,78
€ 7,14
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33320
M 12x1,5, blauw
33320
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
€ 24,62
€ 11,82
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33330
M12x1,5, zwart
33330
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 31,81
€ 20,68
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Bougicord 295066
M12x1,5, zwart/groen, zwart
295066
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart/groen |
€ 34,52
€ 34,52
Tijdelijk uitverkocht
€ 23,29
€ 7,45
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,44
€ 20,44
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Herth+Buss Elparts 70511260
Stekkeraansluiting, Met afdichtring, M12 x 1,5
70511260
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Kleur | Zwart |
€ 30,13
€ 8,74
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905024
Zwart, Met pakking
0905024
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Temperatuurbereik [°C] | 80, 25 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 14,07
€ 14,07
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905231
1/8x27 NPTF
0905231
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x27 NPTF |
| Aantal contacten | 1 |
€ 13,33
€ 13,33
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Delphi Diesel TS10469
1/8"-27 NPT, zwart
TS10469
| Schroefdraadmaat | 1/8"-27 NPT |
| Sleutelwijdte | 0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 17,86
€ 12,32
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken