Dodge Temperatuursensor
Recht, 5146188AA, Na katalysator, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 5146188AA |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 650 |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 2 |
| Alternatief artikel | 82.1050A2 |
OE EQUIVALENT, Samengeperst, 5033313AA, Ovaal
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Monteerwijze | Samengeperst |
| Voor OE nummer | 5033313AA |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Recht, GENUINE, 82.177A2
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 51852762 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 620 |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aantal contacten | 2 |
| Alternatief artikel | 82.177A2 |
Recht, 5146173AB, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 5146173AB |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 530 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal contacten | 2 |
Recht, 5149139AA, GENUINE, Van katalysator naar voordemper
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 5149139AA |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 580 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitlaatsysteem | Van katalysator naar voordemper |
| Alternatief artikel | 82.190A2 |
Gebogen, 5149131AA, GENUINE, 82.191A2
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 5149131AA |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 610 |
| Kabellengte [mm] | 430 |
| Aantal contacten | 2 |
| Alternatief artikel | 82.191A2 |
L Form, 5149132AA, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 5149132AA |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 390 |
| Kabellengte [mm] | 190 |
| Aantal contacten | 2 |
GENUINE, 3/8
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 5226374, 33004281 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
5269870AB, 13 62 1 486 698, 3/8, Hoekig
| Voor OE nummer | 5269870AB, 13 62 1 486 698 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
3/8, Ovaal, zwart
| Voor OE nummer | 56027873 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
3/8, 19 mm, Rond
| Voor OE nummer | 4661341 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
77 01 053 991, 21120-3851010-05
| Voor OE nummer | 7778980, 77 01 053 991, 21120-3851010-05, 12611420 |
| Alternatief artikel | 82.394A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
M 12x1,5, 50 10 412 450, 1338.F9
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 500382599, 50 10 412 450, 1338.F9, 12566778 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
- -26%
1/8x27 NPTF, wit
| Schroefdraadmaat | 1/8x27 NPTF |
| Kleur | Wit |
| Aantal contacten | 1 |
- -59%
1/8x27 NPTF, zwart
| Schroefdraadmaat | 1/8x27 NPTF |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -59%
5146223AA, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 5146223AA |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Totale lengte [mm] | 620 |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aantal contacten | 2 |
5146173AC
| Voor OE nummer | 5146173AC |
| Totale lengte [mm] | 530 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal contacten | 2 |
K05149104AB
| Voor OE nummer | K05149104AB |
| Totale lengte [mm] | 800 |
| Kabellengte [mm] | 640 |
| Aantal contacten | 2 |
5149104AA, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 5149104AA |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Totale lengte [mm] | 800 |
| Kabellengte [mm] | 640 |
| Aantal contacten | 2 |
5149139AA, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 5149139AA |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Totale lengte [mm] | 580 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal contacten | 2 |
K05149131AB, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | K05149131AB |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Totale lengte [mm] | 610 |
| Kabellengte [mm] | 430 |
| Aantal contacten | 2 |
5149132AB
| Voor OE nummer | 5149132AB |
| Totale lengte [mm] | 390 |
| Kabellengte [mm] | 190 |
| Aantal contacten | 2 |
68082426AB, OE EQUIVALENT, Ovaal
| Voor OE nummer | 68082426AB |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 100 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
K05149258AB, OE EQUIVALENT, Ovaal, bruin
| Voor OE nummer | K05149258AB |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Totale lengte [mm] | 750 |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Bruin |
5149133AA, Ovaal
| Voor OE nummer | 5149133AA |
| Totale lengte [mm] | 630 |
| Kabellengte [mm] | 490 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
OE EQUIVALENT, Ovaal
| Voor OE nummer | 172000497010 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Totale lengte [mm] | 630 |
| Kabellengte [mm] | 490 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
K05146188AB
| Voor OE nummer | K05146188AB |
| Totale lengte [mm] | 650 |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 2 |
5146188AA, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 5146188AA |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Totale lengte [mm] | 650 |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 2 |
5146182AB, Met kabel
| Voor OE nummer | 5146182AB |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |