Fiat Albea Temperatuursensor
M12x1,5, 1.880.497, 1.880.495
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Voor artikelnummer | 1.880.497, 1.880.495, 1.880.190, 1.880.189, 1.880.181, 1.880.151, 1.880.150, 1.880.149, 1.880.122, 1.880.121, 1.880.119, 1.880.118, 1.880.117, 1.880.115 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ingebouwd, NTC, Met behuizing
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizing | Met behuizing |
- -46%
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 46554621 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 46477022 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -45%
M12x1,5, 1.880.676, 1.880.583
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Voor artikelnummer | 1.880.676, 1.880.583, 1.880.573, 1.880.571, 1.880.567, 1.880.566, 1.880.565, 1.880.564, 1.880.563, 1.880.469, 1.880.189, 1.880.149, 1.880.122, 1.880.118, 1.880.115, 1.830.286K |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, 19 mm, NTC, Male
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Male |
| Materiaal | Messing |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5mm
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 71738162 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5mm |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 55190791 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -40%
OE EQUIVALENT, M 12x1,5
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 46474712 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Grijs |
M 12x1,5, 1338A5
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 7695581, 4416020, 1338A5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
M 12x1,5, NTC, groen
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Groen |
- -54%
M 12x1,5, grijs
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Grijs |
- -53%
M 12x1,5, zwart
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -33%
M 12x1,5, geel
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Geel |
- -55%
D-vorm, bruin
| Voor OE nummer | 95860628810 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Bruin |
M12x1,5, blauw, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
M 12x1,5, NTC
| Voor OE nummer | 7695581 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
- -30%
M12x1,5, NTC
| Voor OE nummer | 46449499 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -9%
M 12x1,5, 19 mm, NTC
| Voor OE nummer | 46414596 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Geel |
- -48%
M 12x1,5, 19 mm, NTC
| Voor OE nummer | 1365084E51 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Groen |
- -30%
M 12x1,5, grijs
| Voor OE nummer | 46474712 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Grijs |
- -30%
M 12x1,5, zwart
| Voor OE nummer | 46753479 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 4 |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -30%
M12x1,5, 19 mm, rood
| Voor OE nummer | 46520915 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Rood |
- -21%
M 12x1,5, lichtblauw
| Voor OE nummer | 46474600 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
- -27%
M12x1,5, rechthoekig
| Voor OE nummer | 46474599 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -20%
M16x1,5, 19 mm, NTC
| Voor OE nummer | 46458931 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Rood |
- -30%
- -48%
- -38%