×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Fiat Cinquecento Temperatuursensor
Temperatuursensor Herth+Buss Elparts 70511515
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, M16 x 1,5, rood
70511515
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Kleur | Rood |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 28,81
€ 8,93
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
€ 8,18
€ 7,61
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 25-840-010
M12x1,5, blauw, BSG 25-840-010
BSG 25-840-010
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Componentennummer | BSG 25-840-010 |
€ 8,39
€ 7,79
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 000
M16x1,5, 580 193, 580 170
530 000
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 580 193, 580 170, 580 156, 580 142, 580 141, 580 116, 580 099 |
€ 12,91
€ 12,91
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Dt Spare Parts 7.60500
M16 x 1,5, 2 jaar garantie
7.60500
| Nettogewicht [g] | 35 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 46,67
€ 13,54
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Dt Spare Parts 7.60503
M12 x 1,5, 2 jaar garantie
7.60503
| Nettogewicht [g] | 25 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 31,39
€ 7,22
- -77%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33200
M12x1,5, blauw
33200
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
€ 23,56
€ 11,54
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82041
M 12x1,5, NTC
82041
| Voor OE nummer | 7695581 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
€ 8,66
€ 6,06
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82432
M16x1,5, 19 mm, NTC
82432
| Voor OE nummer | 46458931 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Rood |
€ 10,58
€ 7,41
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V24-72-0053
M12 x 1,5, blauw
V24-72-0053
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Blauw |
€ 11,23
€ 6,85
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V24-72-0078
M16x1,5, blauw
V24-72-0078
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Blauw |
€ 12,73
€ 17,94
Tijdelijk uitverkocht
€ 21,42
€ 11,13
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Herth+Buss Elparts 70511038
Stekkeraansluiting, 2 x 2,8 mm, M12 x 1,5, blauw
70511038
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 2 x 2,8 mm |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 32,27
€ 8,07
- -75%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken