Fiat Ducato Temperatuursensor
M14x1.25
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schakelpunt [°C] | 115 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,5, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 24 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1,5, groen
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Groen |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1.5, met synthetisch vet, Ovaal
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 51900023 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 50 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1.5, met synthetisch vet, Ovaal
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 305 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 50 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1.5, met synthetisch vet, Ovaal
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 50 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, 1338F0, M10x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 1338F0 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.5 |
| Sleutelwijdte | 15 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kabellengte [mm] | 180 |
| Inbouwdiepte [mm] | 56,5 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 55203964 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 46477022 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, M14x1.25
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 9603324880 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -47%
Geklemd, NTC, met montagemateriaal
| Monteerwijze | Geklemd |
| Voor OE nummer | 55206393 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, M16x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 04837950 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 60573388 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, M14x1.25
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 024263 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geklemd, NTC, met montagemateriaal
| Monteerwijze | Geklemd |
| Voor OE nummer | 9633518580 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 9631000880 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1338A6, M 12x1,5, geel
| Voor OE nummer | 1338A6 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kleurmarkering | Geel |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1338A7, M 12x1,5, 19 mm, NTC
| Voor OE nummer | 1338A7 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Groen |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1,25 mm, 19 mm, NTC
| Voor OE nummer | 9601842680 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Rood |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Blauw
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,5, Met afdichtring, groen
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Groen |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -2%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.