×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Fiat Ducato Temperatuursensor
Temperatuursensor Fispa 82.889
M12x1,5, 19 mm, NTC
82.889
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | 7663320 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | GENUINE |
€ 54,45
€ 54,45
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Fispa 82.897
GENUINE, M16x1,5, zwart
82.897
| Kwaliteit | GENUINE |
| Buitendraad [mm] | M16x1,5 |
| Schakelpunt [°C] | 115 |
| Voor OE nummer | 7762302 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 2 |
€ 24,67
€ 24,67
Tijdelijk uitverkocht
€ 108,61
€ 108,61
Tijdelijk uitverkocht
€ 126,44
€ 97,37
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Herth+Buss Elparts 70511038
Stekkeraansluiting, 2 x 2,8 mm, M12 x 1,5, blauw
70511038
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 2 x 2,8 mm |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 32,27
€ 10,32
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Herth+Buss Elparts 70511515
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, M16 x 1,5, rood
70511515
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Kleur | Rood |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 28,81
€ 8,93
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Herth+Buss Elparts 70511517
Stekkeraansluiting, Met afdichtring, M12 x 1,5
70511517
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Kleur | Grijs |
€ 19,54
€ 6,45
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Herth+Buss Elparts 70682540
M12x1,25, NTC, gesloten sensorconstructie
70682540
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Sensortype | NTC, gesloten sensorconstructie |
€ 194,97
€ 72,14
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Herth+Buss Elparts 70682718
M14X1.5, PTC
70682718
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14X1.5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Sensortype | PTC |
€ 169,82
€ 47,55
- -72%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Herth+Buss Elparts 70682721
M14X1.5
70682721
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14X1.5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 510 |
€ 169,40
€ 64,37
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Herth+Buss Elparts 70682722
M14X1.5
70682722
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14X1.5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 265 |
€ 204,96
€ 61,49
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Herth+Buss Elparts 70682727
Voor katalysator, M14x1,5, gesloten sensorconstructie
70682727
| Lengte [mm] | 470 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie, PTC |
€ 190,99
€ 57,29
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Herth+Buss Elparts 70682738
M14x1,5, gesloten sensorconstructie, PTC
70682738
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie, PTC |
€ 204,39
€ 63,37
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Herth+Buss Elparts 70682745
M14x1,5, gesloten sensorconstructie, NTC
70682745
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 510 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie, NTC |
€ 227,18
€ 77,25
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Herth+Buss Elparts 70682751
Voor roetfilter, M14x1,5, gesloten sensorconstructie
70682751
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
€ 233,23
€ 67,64
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Herth+Buss Elparts 70682756
M14x1,5, gesloten sensorconstructie
70682756
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 175 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
€ 198,00
€ 55,44
- -72%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Magneti Marelli 171916011010
M16x1,50
171916011010
| Schroefdraadmaat | M16x1,50 |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 11,01
€ 8,14
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Magneti Marelli 171916011020
M14x1,25
171916011020
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 22,75
€ 22,75
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Magneti Marelli 171916011030
M12x1,5, NTC, blauw
171916011030
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Kleurmarkering | Blauw |
€ 21,04
€ 21,04
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Magneti Marelli 171916011040
M12x1,5, NTC, blauw
171916011040
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Kleurmarkering | Blauw |
€ 9,32
€ 9,32
Tijdelijk uitverkocht
€ 90,75
€ 70,78
- -22%
Tijdelijk uitverkocht
€ 79,85
€ 63,88
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
€ 72,59
€ 66,05
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Magneti Marelli 215810021003
M12x1,5
215810021003
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 22,13
€ 22,13
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Metzger 08941035
Uitlaatgasturbo, M12x1.25, rechthoekig
08941035
| Inbouwplaats | Uitlaatgasturbo |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 161,87
€ 161,87
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Metzger 0894211
0894211
| Voor OE nummer | 55211656 |
| Kabellengte [mm] | 510 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 183,81
€ 183,81
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Metzger 0894608
IAM
0894608
| Kabellengte [mm] | 265 |
| Aantal contacten | 2 |
| Versie | IAM |
€ 105,69
€ 105,69
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Metzger 0894609
IAM
0894609
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal contacten | 2 |
| Versie | IAM |
€ 85,81
€ 85,81
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Metzger 0894891
PTC, gesloten sensorconstructie
0894891
| Alternatieve reparatieset | 0894211 |
| Kabellengte [mm] | 530 |
| Sensortype | PTC, gesloten sensorconstructie |
| Aantal contacten | 2 |
€ 101,49
€ 101,49
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken