Fiat Idea Temperatuursensor
M12 x 1,5, bruin
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Voor OE nummer | 55190791 |
| Kleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 19 |
- -34%
Geschroefd, M12x1,5, NTC
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Bruin |
- -5%
Zwart, met veer, Met pakking
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met veer, Met pakking |
- -33%
M12x1,5, 1.880.938, 1.880.758
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 1.880.938, 1.880.758, 1.880.701, 1.880.699, 1.880.672, 1.830.326K |
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, voor katalysator, M14x1.5
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 205 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schroefaansluiting, M12x1,5
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
- -27%
Met afdichtring
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
L Form, GENUINE, Ovaal
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 51825679 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 370 |
| Kabellengte [mm] | 160 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Alternatief artikel | 82.1039 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Recht, voor turbolader, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 55251610 |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, NTC
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | 55190791 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, M 12x1,5
| Artikelnummer paar | 94.337, 94.025 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 55193203, 55188058, 4708762 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Groen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, 13650 79J80
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | 55203964, 13650 79J80, 1342571 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, M12 x 1,5, grijs
| Lengte [mm] | 61 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5, M12 x 1,5 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, M12 x 1,5, groen
| Lengte [mm] | 63 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5, M12 x 1,5 |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ovaal
| Voor OE nummer | 51917398 |
| Kabellengte [mm] | 430 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, met veer, Met pakking
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met veer, Met pakking |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,5, groen, Met afdichtring
| Schroeflengte onder kop [mm] | 27 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 63 |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NTC, Ovaal, zwart
| Voor OE nummer | 55206393 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Inbouwdiepte [mm] | 22,5 |
| Diameter [mm] | 18 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NTC, met aansluitkabel, Hoekig
| Voor OE nummer | 71736835 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met aansluitkabel |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Groen |
- -4%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -1%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, 580 675, 580 673
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 580 675, 580 673, 580 670, 580 669, 580 639, 580 585, 580 582, 580 581, 580 580, 580 572, 580 411, 580 405, 580 180, 580 179, 580 115, 530 233K |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, 580 812, 580 811
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 580 812, 580 811, 580 350, 580 288 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, 580 938, 580 758
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 580 938, 580 758, 580 701, 580 699, 580 672, 530 326K |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, bruin
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Voor OE nummer | 55190791 |
| Kleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 19 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, groen, Met afdichtring
| Schroeflengte onder kop [mm] | 27 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 63 |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.