×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Fiat Marea Temperatuursensor
Temperatuursensor KW 530 220
M12x1,5, 580 156, 580 116
530 220
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 580 156, 580 116, 580 115 |
€ 18,13
€ 18,13
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 242
M12x1,5, 580 497, 580 116
530 242
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Voor artikelnummer | 580 497, 580 116, 580 115 |
€ 16,90
€ 16,90
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 277
M12x1,5, 580 497, 580 495
530 277
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Voor artikelnummer | 580 497, 580 495, 580 190, 580 189, 580 181, 580 151, 580 150, 580 149, 580 122, 580 121, 580 119, 580 118, 580 117, 580 115 |
€ 21,97
€ 21,97
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 25-840-005
M 12x1,5, BSG 25-840-005, grijs
BSG 25-840-005
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Componentennummer | BSG 25-840-005 |
| Behuizingskleur | Grijs |
€ 9,60
€ 8,92
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 25-840-008
M12x1,5, blauw, BSG 25-840-008
BSG 25-840-008
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Componentennummer | BSG 25-840-008 |
€ 8,18
€ 7,61
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
€ 8,18
€ 7,61
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 25-840-012
M 12x1,5, geel, BSG 25-840-012
BSG 25-840-012
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Geel |
| Componentennummer | BSG 25-840-012 |
€ 8,80
€ 8,18
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 65-840-035
M12 x 1,5, grijs, Met afdichtring
BSG 65-840-035
| Gewicht [kg] | 0 |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 28 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 61 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Componentennummer | BSG 65-840-035 |
€ 9,34
€ 8,69
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
€ 18,49
€ 11,46
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
€ 21,42
€ 11,13
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
€ 17,68
€ 10,96
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
€ 43,22
€ 26,37
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
€ 36,81
€ 22,08
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Blue Print ADBP720036
M12 x 1,5, grijs, Met afdichtring
ADBP720036
| Schroeflengte onder kop [mm] | 28 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 61 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 14,62
€ 8,18
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82041
M 12x1,5, NTC
82041
| Voor OE nummer | 7695581 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
€ 8,66
€ 6,06
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82091
M 12x1,5, 19 mm, NTC
82091
| Voor OE nummer | 46414596 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Geel |
€ 17,18
€ 8,93
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82097
M 12x1,5, 19 mm, NTC
82097
| Voor OE nummer | 7738223 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 12,96
€ 9,08
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82099
M 12x1,5, 21 mm, NTC
82099
| Voor OE nummer | 46520384 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 11,98
€ 8,51
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82113
M 12x1,5, grijs
82113
| Voor OE nummer | 46474712 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Grijs |
€ 13,90
€ 9,73
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82125
M 12x1,5, zwart
82125
| Voor OE nummer | 46753479 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 4 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 12,96
€ 9,08
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor binnenkomende lucht Meat Doria 82173
Zwart, NTC, rechthoekig
82173
| Voor OE nummer | 7763719 |
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 10,25
€ 10,25
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82432
M16x1,5, 19 mm, NTC
82432
| Voor OE nummer | 46458931 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Rood |
€ 10,58
€ 7,41
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 202 328
M 12, NTC, Met afdichtring, blauw
202 328
| Schakelpunt [°C] | 140 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Blauw |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 21,78
€ 7,41
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Mahle Original TSE 21
M12x1.5, Met pakking
TSE 21
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 37,75
€ 24,91
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Vemo V20-72-0443
Blauw, Met afdichtring, Met pakking
V20-72-0443
| Hoogte [mm] | 51,8 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Aantal contacten | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
€ 5,92
€ 8,93
Tijdelijk uitverkocht
€ 5,25
€ 8,82
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken