×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Fiat Palio Temperatuursensor
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12159
076906088F, D-vorm, bruin
12159
| Voor OE nummer | 076906088F |
| Kabellengte [mm] | 650 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 69,05
€ 69,05
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12160
076906088C, D-vorm
12160
| Voor OE nummer | 076906088C |
| Totale lengte [mm] | 620 |
| Kabellengte [mm] | 475 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 147,84
€ 147,84
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12161
03G906088AP, D-vorm
12161
| Voor OE nummer | 03G906088AP |
| Kabellengte [mm] | 680 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 89,41
€ 89,41
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12173
22630BB40A, grijs
12173
| Voor OE nummer | 22630BB40A |
| Totale lengte [mm] | 700 |
| Kabellengte [mm] | 580 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Grijs |
€ 86,32
€ 86,32
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82041
M 12x1,5, NTC
82041
| Voor OE nummer | 7695581 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
€ 8,66
€ 6,06
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82054
M12x1,5, NTC
82054
| Voor OE nummer | 46449499 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 18,33
€ 16,69
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82071
M 16x1,5, 19 mm, rechthoekig
82071
| Voor OE nummer | 60812290 |
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 8,66
€ 6,06
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82091
M 12x1,5, 19 mm, NTC
82091
| Voor OE nummer | 46414596 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Geel |
€ 17,18
€ 8,93
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82098
M 12x1,5, 19 mm, NTC
82098
| Voor OE nummer | 1365084E51 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 10,07
€ 7,04
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82113
M 12x1,5, grijs
82113
| Voor OE nummer | 46474712 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Grijs |
€ 13,90
€ 9,73
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82125
M 12x1,5, zwart
82125
| Voor OE nummer | 46753479 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 4 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 12,96
€ 9,08
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82127
M12x1,5, 19 mm, rood
82127
| Voor OE nummer | 46520915 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Rood |
€ 25,82
€ 20,40
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82137
M 12x1,5, lichtblauw
82137
| Voor OE nummer | 46474600 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
€ 16,46
€ 12,02
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82216
M12x1,5, rechthoekig
82216
| Voor OE nummer | 46474599 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 24,85
€ 19,88
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82432
M16x1,5, 19 mm, NTC
82432
| Voor OE nummer | 46458931 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Rood |
€ 10,58
€ 7,41
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82495
Met houder, zwart
82495
| Voor OE nummer | 71718201 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal contacten | 1, 4 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 21,89
€ 16,20
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82708
M16x1,5, zwart, 22 mm
82708
| Voor OE nummer | 7762302 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Temperatuur van [°C] | 115 |
€ 24,67
€ 23,44
- -5%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V24-72-0038
M14 x 1,5
V24-72-0038
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
€ 11,07
€ 16,83
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V24-72-0053
M12 x 1,5, blauw
V24-72-0053
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Blauw |
€ 11,23
€ 6,85
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
€ 12,79
€ 19,44
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V24-72-0060
M12 x 1,5, rood
V24-72-0060
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kleurmarkering | Rood |
€ 8,81
€ 12,95
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V24-72-0061
Met pakking, groen
V24-72-0061
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Groen |
€ 22,29
€ 27,87
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V24-72-0078
M16x1,5, blauw
V24-72-0078
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Blauw |
€ 12,73
€ 17,94
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Bougicord 295146
M 12x1,5, grijs
295146
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Grijs |
€ 36,77
€ 36,77
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Bougicord 295181
Met motortemperatuurvoeler, Met behuizing, roze, groen
295181
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met motortemperatuurvoeler |
| Behuizing | Met behuizing |
| Behuizingskleur | Roze, groen |
€ 65,56
€ 65,56
Tijdelijk uitverkocht
€ 21,42
€ 11,13
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
€ 17,68
€ 10,96
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken