×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Fiat Punto Temperatuursensor
Temperatuursensor KW 530 160
M16x1,5, 580 285, 580 193
530 160
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 580 285, 580 193, 580 175, 580 153, 580 152, 580 146, 580 141, 580 104, 580 103, 580 102, 580 101, 580 099, 580 098, 580 096, 580 095 |
€ 15,67
€ 15,67
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 277
M12x1,5, 580 497, 580 495
530 277
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Voor artikelnummer | 580 497, 580 495, 580 190, 580 189, 580 181, 580 151, 580 150, 580 149, 580 122, 580 121, 580 119, 580 118, 580 117, 580 115 |
€ 21,97
€ 21,97
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 500
M16x1,5
530 500
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 115 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
€ 29,11
€ 29,11
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 25-840-005
M 12x1,5, BSG 25-840-005, grijs
BSG 25-840-005
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Componentennummer | BSG 25-840-005 |
| Behuizingskleur | Grijs |
€ 9,60
€ 8,92
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 25-840-007
M 12x1,5, NTC, groen, BSG 25-840-007
BSG 25-840-007
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Groen |
| Componentennummer | BSG 25-840-007 |
€ 8,80
€ 8,18
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
€ 8,18
€ 7,61
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 25-840-010
M12x1,5, blauw, BSG 25-840-010
BSG 25-840-010
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Componentennummer | BSG 25-840-010 |
€ 8,39
€ 7,79
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 25-840-011
M 12x1,5, NTC, bruin, BSG 25-840-011
BSG 25-840-011
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Bruin |
| Componentennummer | BSG 25-840-011 |
€ 8,48
€ 7,89
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Hitachi 135525
Na katalysator, 5 jaar garantie
135525
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 360 |
| Garantie | 5 jaar garantie |
€ 100,27
€ 100,27
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Hitachi 137023
5 jaar garantie
137023
| Kabellengte [mm] | 575 |
| Aantal contacten | 2 |
| Garantie | 5 jaar garantie |
€ 185,67
€ 113,26
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Hitachi 137083
Na roetfilter, 5 jaar garantie
137083
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Kabellengte [mm] | 395 |
| Garantie | 5 jaar garantie |
€ 143,52
€ 78,94
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Hitachi 2505525
Na katalysator
2505525
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 360 |
€ 97,67
€ 97,67
Tijdelijk uitverkocht
€ 179,52
€ 120,27
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Hitachi 2507083
Na roetfilter
2507083
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Kabellengte [mm] | 395 |
€ 103,59
€ 83,90
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
€ 18,49
€ 11,46
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
€ 23,29
€ 7,45
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,21
€ 11,12
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
€ 21,42
€ 11,13
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Calorstat By Vernet WS2615
M16x1.5 con
WS2615
| Schakelpunt [°C] | 115 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 con |
€ 25,31
€ 15,44
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Calorstat By Vernet WS2966
M16x1.5, open sensorconstructie
WS2966
| Schakelpunt [°C] | 115 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
€ 40,29
€ 15,72
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Delphi Diesel TS30420-12B1
TS30420-12B1
| Kabellengte [mm] | 195 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 166,63
€ 166,63
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Delphi Diesel TS30452-12B1
TS30452-12B1
| Kabellengte [mm] | 270 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 138,23
€ 138,23
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Wagner ETP00099
M14 x 1,5, PTC, rechthoekig, zwart
ETP00099
| Aantal nokken | 2 |
| Nettogewicht [kg] | 0,047 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Gewicht [kg] | 0,073 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sensortype | PTC |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 141,28
€ 108,79
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Wagner ETP00136
M14 x 1,5, PTC, Ovaal, zwart
ETP00136
| Aantal nokken | 2 |
| Nettogewicht [kg] | 0,047 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Gewicht [kg] | 0,073 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sensortype | PTC |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 90,18
€ 71,24
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Wagner ETP00252
M14 x 1,5, PTC, Ovaal, zwart
ETP00252
| Aantal nokken | 2 |
| Nettogewicht [kg] | 0,041 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Gewicht [kg] | 0,067 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sensortype | PTC |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 141,39
€ 108,86
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Wagner ETP00268
M14 x 1,5, PTC, Ovaal, zwart
ETP00268
| Aantal nokken | 2 |
| Nettogewicht [kg] | 0,042 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Gewicht [kg] | 0,068 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Totale lengte [mm] | 125 |
| Sensortype | PTC |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 91,85
€ 69,80
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82041
M 12x1,5, NTC
82041
| Voor OE nummer | 7695581 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
€ 8,66
€ 6,06
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82054
M12x1,5, NTC
82054
| Voor OE nummer | 46449499 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 18,33
€ 16,69
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82071
M 16x1,5, 19 mm, rechthoekig
82071
| Voor OE nummer | 60812290 |
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 8,66
€ 6,06
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82090
M12x1,5, 19 mm, Ovaal
82090
| Voor OE nummer | 55203964 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 10,58
€ 7,41
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82098
M 12x1,5, 19 mm, NTC
82098
| Voor OE nummer | 1365084E51 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 10,07
€ 7,04
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken