Fiat Punto Temperatuursensor
OE EQUIVALENT, NTC
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 71719393, 55214055 |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Groen |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12x1,5, 19 mm, rood
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | 46520915 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Rood |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 12x1,5, zwart
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 46753479 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 4 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, M 12x1,5
| Artikelnummer paar | 94.337, 94.025 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 55193203, 55188058, 4708762 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Groen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, 13650 79J80
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | 55203964, 13650 79J80, 1342571 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -1%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5
| Lengte [mm] | 480 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12*1,5, S19, NTC, Female
| Schroefdraadmaat | M12*1,5 |
| Sleutelwijdte | S19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, 19 mm, NTC, Male
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Male |
| Materiaal | Messing |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
NTC, Female, Kunststof, Ovaal
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 51825680 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, 71 738 162, bruin
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Voor OE nummer | 71 738 162 |
| Kleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Behuizingskleur | Wit |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, groen, Met afdichtring
| Schroeflengte onder kop [mm] | 27 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 63 |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, M14x1.5, NTC
| Brutogewicht [g] | 75 |
| Gewicht [g] | 47 |
| Voor OE nummer | 55272466 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 564 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
Zwart, Met pakking, met veer
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, met veer |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, Met afdichtring, blauw
| Schakelpunt [°C] | 20 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 50,7 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Blauw |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PTC, Met pal
| Kabellengte [mm] | 475 |
| Sensortype | PTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pal |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.5, NTC, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1.5, NTC, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Groen, NTC
| Kleur | Groen |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, NTC, Met afdichtring
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.5, NTC, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NTC, M12x1.5, blauw
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Kleur | Blauw |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.5, groen, NTC
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NTC, Met afdichtring, zwart
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NTC, met aansluitkabel, Hoekig
| Voor OE nummer | 71736835 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met aansluitkabel |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Groen |
- -4%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
12 x 1.5
| Schroefdraadmaat | 12 x 1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5, met synthetisch vet, Ovaal
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 385 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 50 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.