×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Fiat Punto Temperatuursensor
Temperatuursensor Valeo 700018
12x1.5, Met afdichtring
700018
| Schroefdraadmaat | 12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 23,60
€ 23,60
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Valeo 700019
12x1.5, Zonder afdichtring
700019
| Schroefdraadmaat | 12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
€ 16,27
€ 18,72
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Valeo 700064
Zonder afdichtring
700064
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
€ 32,90
€ 33,23
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Fispa 82.1032
L Form, GENUINE, Ovaal
82.1032
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 51917398 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 430 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Alternatief artikel | 82.1032A2 |
€ 66,55
€ 61,23
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Fispa 82.1039
L Form, GENUINE, Ovaal
82.1039
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 55257688 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 155 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Alternatief artikel | 82.1002 |
€ 98,49
€ 98,49
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Fispa 82.1509
L Form, voor roetfilter, GENUINE
82.1509
| Geleidingswaarde | 2 |
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 55262010 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Grijs |
€ 181,50
€ 181,50
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Fispa 82.175
L Form, GENUINE, 82.175A2
82.175
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 55218447 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 360 |
| Aantal contacten | 2 |
| Alternatief artikel | 82.175A2 |
€ 102,85
€ 102,85
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Fispa 82.176
L Form, na roetfilter, GENUINE
82.176
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 51825680 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 390 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 108,17
€ 108,17
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Fispa 82.234
L Form, 18213 53K10, OE EQUIVALENT
82.234
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 55210402, 18213 53K10 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 410 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 130,68
€ 130,68
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Fispa 82.299
82.299A2, GENUINE, Geclipst
82.299
| Alternatief artikel | 82.299A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Buitendiameter [mm] | 18 |
| Voor OE nummer | 55206393 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 22,5 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 15,12
€ 15,12
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Fispa 82.347
OE EQUIVALENT, NTC, met aansluitkabel
82.347
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor OE nummer | 71736835 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met aansluitkabel |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 26,62
€ 26,62
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Fispa 82.394
77 01 053 991, 21120-3851010-05
82.394
| Voor OE nummer | 7778980, 77 01 053 991, 21120-3851010-05, 12611420 |
| Alternatief artikel | 82.394A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
€ 18,15
€ 18,15
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Fispa 82.533
OE EQUIVALENT, M 12x1,5
82.533
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 46474712 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Grijs |
€ 19,59
€ 19,59
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Fispa 82.577
M 12x1,5, 1338A5
82.577
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 7695581, 4416020, 1338A5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 18,27
€ 18,27
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Fispa 82.897
GENUINE, M16x1,5, zwart
82.897
| Kwaliteit | GENUINE |
| Buitendraad [mm] | M16x1,5 |
| Schakelpunt [°C] | 115 |
| Voor OE nummer | 7762302 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 2 |
€ 24,67
€ 24,67
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Magneti Marelli 171916011010
M16x1,50
171916011010
| Schroefdraadmaat | M16x1,50 |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 11,01
€ 8,14
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Magneti Marelli 171916011040
M12x1,5, NTC, blauw
171916011040
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Kleurmarkering | Blauw |
€ 9,32
€ 9,32
Tijdelijk uitverkocht
€ 16,12
€ 6,12
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Magneti Marelli 171925011030
M12x1,5
171925011030
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 16,32
€ 8,00
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Magneti Marelli 171925011050
M12x1,5, zwart
171925011050
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Kleurmarkering | Zwart |
€ 22,99
€ 11,04
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Magneti Marelli 171925011070
M12x1,5
171925011070
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 24,19
€ 7,99
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Magneti Marelli 171925011080
M12x1,5
171925011080
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 59,64
€ 59,64
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Magneti Marelli 172000219010
M14x1,5
172000219010
| Lengte [mm] | 705 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
€ 89,53
€ 62,67
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
€ 72,59
€ 53,71
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
€ 104,05
€ 62,42
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
€ 127,04
€ 57,17
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
€ 146,54
€ 118,70
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
€ 124,76
€ 99,81
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Herth+Buss Elparts 70511038
Stekkeraansluiting, 2 x 2,8 mm, M12 x 1,5, blauw
70511038
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 2 x 2,8 mm |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 32,27
€ 10,32
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Herth+Buss Elparts 70511110
Stekkeraansluiting, M12 x 1,5, Met afdichtring
70511110
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Groen, blauw |
€ 30,02
€ 9,00
- -70%
Tijdelijk uitverkocht