×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Fiat Punto Temperatuursensor
Temperatuursensor Vemo V40-72-0329
M12x1,5, blauw, Met pakking
V40-72-0329
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 6,68
€ 8,55
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V40-72-0331
M12x1,5, zwart, Met afdichtring
V40-72-0331
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 9,16
€ 12,83
Tijdelijk uitverkocht
€ 7,36
€ 11,18
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82041
M 12x1,5, NTC
82041
| Voor OE nummer | 7695581 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
€ 8,66
€ 6,06
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82054
M12x1,5, NTC
82054
| Voor OE nummer | 46449499 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 18,33
€ 16,69
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82071
M 16x1,5, 19 mm, rechthoekig
82071
| Voor OE nummer | 60812290 |
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 8,66
€ 6,06
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82090
M12x1,5, 19 mm, Ovaal
82090
| Voor OE nummer | 55203964 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 10,58
€ 7,41
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82098
M 12x1,5, 19 mm, NTC
82098
| Voor OE nummer | 1365084E51 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 10,07
€ 7,04
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82113
M 12x1,5, grijs
82113
| Voor OE nummer | 46474712 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Grijs |
€ 13,90
€ 9,73
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82125
M 12x1,5, zwart
82125
| Voor OE nummer | 46753479 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 4 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 12,96
€ 9,08
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82127
M12x1,5, 19 mm, rood
82127
| Voor OE nummer | 46520915 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Rood |
€ 25,82
€ 20,40
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82238
M12x1,5, NTC
82238
| Voor OE nummer | 55190791 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 16,55
€ 15,06
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82432
M16x1,5, 19 mm, NTC
82432
| Voor OE nummer | 46458931 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Rood |
€ 10,58
€ 7,41
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82708
M16x1,5, zwart, 22 mm
82708
| Voor OE nummer | 7762302 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Temperatuur van [°C] | 115 |
€ 24,67
€ 23,44
- -5%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Mahle Original TSE 25
M12x1.5, Met pakking
TSE 25
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 45,10
€ 20,74
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 202 328
M 12, NTC, Met afdichtring, blauw
202 328
| Schakelpunt [°C] | 140 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Blauw |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 21,78
€ 7,41
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 206 884
M 12, NTC, Met afdichtring, groen
206 884
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Groen |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 26,45
€ 9,52
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 208 251
NTC, Met afdichtring, Met verbindingsstuk, zwart
208 251
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met verbindingsstuk |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 28,04
€ 11,22
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 304 554
M 12, rechthoekig
304 554
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 29,09
€ 11,64
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Topran 638 583
Gebogen, Geschroefd, M 14, Ovaal
638 583
| Vorm | Gebogen |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Totale lengte [mm] | 360 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 218,22
€ 54,56
- -75%
Tijdelijk uitverkocht
€ 18,49
€ 11,46
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
€ 23,29
€ 7,45
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,21
€ 11,12
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
€ 21,42
€ 11,13
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Calorstat By Vernet WS2615
M16x1.5 con
WS2615
| Schakelpunt [°C] | 115 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 con |
€ 25,31
€ 15,44
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Calorstat By Vernet WS2966
M16x1.5, open sensorconstructie
WS2966
| Schakelpunt [°C] | 115 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
€ 40,29
€ 15,72
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Vemo V20-72-0443
Blauw, Met afdichtring, Met pakking
V20-72-0443
| Hoogte [mm] | 51,8 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Aantal contacten | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
€ 5,92
€ 8,93
Tijdelijk uitverkocht
€ 5,25
€ 8,82
Tijdelijk uitverkocht