Fiat Qubo Temperatuursensor
M12x1.5, groen
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Groen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NA, zwart
| Schroefdraadmaat | NA |
| Sleutelwijdte | 0 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5mm
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 71738162 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5mm |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Kabellengte [mm] | 1 |
| Aantal contacten | 2 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, 19 mm, NTC, Male
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Male |
| Materiaal | Messing |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
NTC, Female, Kunststof, Ovaal
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
Water temp. sensor, Capteur temp. d'eau
| Weerstand [Ohm] | 5000 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Specificatie | Water temp. sensor, Capteur temp. d'eau |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -20%
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, met veer, Met pakking
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met veer, Met pakking |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,5, PTC, Ovaal, zwart
| Aantal nokken | 2 |
| Nettogewicht [kg] | 0,049 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Gewicht [kg] | 0,075 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sensortype | PTC |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5, met synthetisch vet, Ovaal
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 51825683 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 50 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, M14x1.5, NTC
| Brutogewicht [g] | 75 |
| Gewicht [g] | 47 |
| Voor OE nummer | 55272466 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 564 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 55190791 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -40%
Electrisch, M14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 313 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 215 |
- -1%
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 430 |
| Aantal contacten | 2 |
- -8%
L Form, GENUINE, Ovaal
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 51917398 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 430 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Alternatief artikel | 82.1032A2 |
- -8%
Recht, voor roetfilter, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 55271708 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
82.299A2, GENUINE, Geclipst
| Alternatief artikel | 82.299A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Buitendiameter [mm] | 18 |
| Voor OE nummer | 55206393 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 22,5 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
L Form, na roetfilter, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 51825683 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 430 |
| Aantal contacten | 2 |
OE EQUIVALENT, M 12x1,5
| Artikelnummer paar | 94.337, 94.025 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 55193203, 55188058, 4708762 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Groen |
M12 x 1,5, 71 738 162, bruin
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Voor OE nummer | 71 738 162 |
| Kleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Behuizingskleur | Wit |
- -40%
M14 x 1,5, na roetfilter
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Kabellengte [mm] | 250 |
- -36%
PTC, Met pal
| Kabellengte [mm] | 490 |
| Sensortype | PTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pal |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
M12 x 1,5, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
- -5%
L Form, voor katalysator, M14 x 1,5
| Vorm | L Form |
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Voor OE nummer | 51825683 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Totale lengte [mm] | 640 |
| Kabellengte [mm] | 430 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
M12x1,5, NTC, groen
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Kleurmarkering | Groen |
- -2%
- -13%
- -18%