×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Honda Temperatuursensor
Temperatuursensor Dt Spare Parts 7.60501
M12 x 1,5, 2 jaar garantie
7.60501
| Nettogewicht [g] | 22,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 32,32
€ 13,25
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Dt Spare Parts 7.60503
M12 x 1,5, 2 jaar garantie
7.60503
| Nettogewicht [g] | 25 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 31,39
€ 7,22
- -77%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33456
M10x125, NTC, wit
33456
| Schroefdraadmaat | M10x125 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Wit |
€ 68,27
€ 28,68
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor FAE 33490
Lichtblauw, M 12x1,5
33490
| Behuizingskleur | Lichtblauw |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
€ 23,78
€ 14,74
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12698
37810PELG11
12698
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 37810PELG11 |
| Kabellengte [mm] | 290 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 103,59
€ 103,59
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor EPS 1.830.198
M12x1,5, wit
1.830.198
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Wit |
€ 38,12
€ 13,35
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 13,37
€ 13,37
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,29
€ 14,29
Tijdelijk uitverkocht
€ 10,14
€ 10,14
Tijdelijk uitverkocht
€ 19,48
€ 19,48
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 198
M12x1,5, wit
530 198
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Wit |
€ 16,90
€ 16,90
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 25-840-008
M12x1,5, blauw, BSG 25-840-008
BSG 25-840-008
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Componentennummer | BSG 25-840-008 |
€ 8,18
€ 7,61
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 65-840-035
M12 x 1,5, grijs, Met afdichtring
BSG 65-840-035
| Gewicht [kg] | 0 |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 28 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 61 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Componentennummer | BSG 65-840-035 |
€ 9,34
€ 8,69
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
€ 37,75
€ 7,93
- -79%
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,21
€ 11,12
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Calorstat By Vernet WS3010
M12x1.5, Rond
WS3010
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 110,35
€ 9,93
- -91%
Tijdelijk uitverkocht
€ 23,72
€ 13,04
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
€ 27,37
€ 10,67
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Blue Print ADBP720036
M12 x 1,5, grijs, Met afdichtring
ADBP720036
| Schroeflengte onder kop [mm] | 28 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 61 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 14,62
€ 8,18
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82019
37870PE0661, M 16x1,5, 24 mm, rechthoekig
82019
| Voor OE nummer | 37870PE0661 |
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 11,72
€ 11,72
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82020
37870PE2003, M 16x1,5, 22 mm, Rond
82020
| Voor OE nummer | 37870PE2003 |
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 13,07
€ 13,07
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82021
37870PE7661, M 16x1,5, zwart
82021
| Voor OE nummer | 37870PE7661 |
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,13
€ 11,13
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82022
37870PD6003, M 12x1,5, NTC
82022
| Voor OE nummer | 37870PD6003 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 9,75
€ 9,75
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82029
37870PJ7003, M 12x1,5, 19 mm, NTC
82029
| Voor OE nummer | 37870PJ7003 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 16,38
€ 11,47
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor binnenkomende lucht Meat Doria 82173
Zwart, NTC, rechthoekig
82173
| Voor OE nummer | 7763719 |
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 10,25
€ 10,25
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82192
37870PLC004, M 10x1,25, 17 mm, NTC
82192
| Voor OE nummer | 37870PLC004 |
| Schroefdraadmaat | M 10x1,25 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 9,22
€ 9,22
Tijdelijk uitverkocht