Hyundai Temperatuursensor
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12x1,5, 1.880.151, 1.880.149
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Voor artikelnummer | 1.880.151, 1.880.149, 1.880.114, 1.880.113 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Verticale schroefverbinding, 3/8 GAS, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Verticale schroefverbinding |
| Weerstand [Ohm] | 294, 2080 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 GAS |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
| Temperatuur van [°C] | 25 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
- -71%
77 01 206 904, 4S4Q 9D995 BA, 1920.NH
| Alternatief artikel | 82.383 |
| Voor OE nummer | 77 01 206 904, 4S4Q 9D995 BA, 1920.NH |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Groen |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
82.478A2, GENUINE, 39220 38030, 3/8
| Alternatief artikel | 82.478A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 39220 38030 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, M 12x1,5, 19 mm, NTC
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opbouw
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Recht, 39220 27450, GENUINE, Ovaal
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 39220 27450 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 340 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Alternatief artikel | 82.221A2 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Gebogen, 3923004OS0, GENUINE
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 3923004OS0 |
| Kwaliteit | GENUINE |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1,5, blauw
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Weerstand [Ohm] | 302, 2080 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Blauw |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Temperatuur van [°C] | 25 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
- -42%
Geschroefd, Platte stekkeraansluiting, 1/8 GAS
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Weerstand [Ohm] | 70, 628 |
| Monteerwijze | Geschroefd, Platte stekkeraansluiting |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Temperatuur van [°C] | 25 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
- -22%
Recht, 39221 2A860, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 39221 2A860 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 395 |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Recht, 39221 27280, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 39221 27280 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 860 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, 94650-29001
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor OE nummer | 9601842680, 94650-29001, 1338.09 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Rood |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vierkantvormig, bruin, GENUINE
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Vorm | Vierkantvormig |
| Aantal contacten | 4 |
| Inbouwdiameter [mm] | 16,8 |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
MD177572, 89422-87101, 39220 35710, 1338.G4
| Voor OE nummer | MD177572, 89422-87101, 39220 35710, 1338.G4, 122 153 01 28 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -23%
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Na katalysator, M12x1,25, gesloten sensorconstructie, NTC
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Kabellengte [mm] | 282 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie, NTC |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14x1,5, gesloten sensorconstructie
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 160 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PT3/8, S19, NTC, Female
| Schroefdraadmaat | PT3/8 |
| Sleutelwijdte | S19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
NTC, Female, Kunststof, rechthoekig
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
M12*1,5, S19, NTC, Female
| Schroefdraadmaat | M12*1,5 |
| Sleutelwijdte | S19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.