Lancia Delta Temperatuursensor
M 12x1,5, NTC, bruin
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Bruin |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1,5, NTC
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
- -28%
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 55190791 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -40%
OE EQUIVALENT, M 12x1,5, 19 mm, NTC
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
Electrisch, voor roetfilter, M14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 269 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 205 |
- -2%
Electrisch, M14 x 1,5
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 1150 |
Electrisch, Katalysator, M14 x 1,5
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Inbouwplaats | Katalysator |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 625 |
- -11%
16x1.5, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | 16x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
12x1.5, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | 12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -9%
12x1.5, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | 12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
L Form, GENUINE, Ovaal
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 51807903 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 1100 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Alternatief artikel | 82.1030A2 |
L Form, GENUINE, Ovaal
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 55257688 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 155 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Alternatief artikel | 82.1002 |
L Form, Na turbolader, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 55220258 |
| Inbouwplaats | Na turbolader |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 155 |
| Aantal contacten | 2 |
| Alternatief artikel | 82.1046A2 |
L Form, GENUINE, 82.178A2
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 51825681 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 160 |
| Aantal contacten | 2 |
| Alternatief artikel | 82.178A2 |
L Form, GENUINE, 82.182A2
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 55199054 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 1110 |
| Aantal contacten | 2 |
| Alternatief artikel | 82.182A2, 82.181A2 |
GENUINE, M16x1,5 mm
| Kwaliteit | GENUINE |
| Schakelpunt [°C] | 120 |
| Voor OE nummer | 7762300 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Inbouwplaats | Waterpomp |
OE EQUIVALENT, M 12x1,5
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 46474712 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Grijs |
OE EQUIVALENT, 8-25036979-0
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor OE nummer | 8-25036979-0, 7604097, 15326386 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
M 12x1,5, 1338A5
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 7695581, 4416020, 1338A5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
M12x1,5, 19 mm, NTC
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | 7663320 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | GENUINE |
GENUINE, M16x1,5, zwart
| Kwaliteit | GENUINE |
| Buitendraad [mm] | M16x1,5 |
| Schakelpunt [°C] | 115 |
| Voor OE nummer | 7762302 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 2 |
Stekkeraansluiting, 2 x 2,8 mm, M12 x 1,5, blauw
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 2 x 2,8 mm |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -75%
M14X1.5, PTC
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14X1.5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 550 |
| Sensortype | PTC |
- -77%
Voor roetfilter, M14X1.5
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14X1.5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 1110 |
- -72%
M14x1,5, gesloten sensorconstructie, PTC
| Lengte [mm] | 370 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie, PTC |
- -67%
M12x1,5, NTC, blauw
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Kleurmarkering | Blauw |
- -84%