×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Lancia Delta Temperatuursensor
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 11993
11993
| Voor OE nummer | 55199054 |
| Kabellengte [mm] | 1110 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 69,05
€ 69,05
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 11993E
OE EQUIVALENT
11993E
| Voor OE nummer | 51807903 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 1110 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 90,02
€ 90,02
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 11994
11994
| Voor OE nummer | 51802893 |
| Totale lengte [mm] | 750 |
| Kabellengte [mm] | 530 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 77,49
€ 77,49
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 11994E
OE EQUIVALENT
11994E
| Voor OE nummer | 27035 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Totale lengte [mm] | 750 |
| Kabellengte [mm] | 530 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 81,02
€ 81,02
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12135E
OE EQUIVALENT, Ovaal
12135E
| Voor OE nummer | 55212786 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 1100 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 72,41
€ 72,41
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12144
Ovaal
12144
| Voor OE nummer | 55271711 |
| Kabellengte [mm] | 155 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 92,96
€ 92,96
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12151
12151
| Voor OE nummer | 51837268 |
| Kabellengte [mm] | 155 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 69,05
€ 69,05
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12151E
OE EQUIVALENT
12151E
| Voor OE nummer | 172000629010 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 155 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 89,56
€ 89,56
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82041
M 12x1,5, NTC
82041
| Voor OE nummer | 7695581 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
€ 8,66
€ 6,06
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82071
M 16x1,5, 19 mm, rechthoekig
82071
| Voor OE nummer | 60812290 |
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 8,66
€ 6,06
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82090
M12x1,5, 19 mm, Ovaal
82090
| Voor OE nummer | 55203964 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 10,58
€ 7,41
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82091
M 12x1,5, 19 mm, NTC
82091
| Voor OE nummer | 46414596 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Geel |
€ 17,18
€ 8,93
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82097
M 12x1,5, 19 mm, NTC
82097
| Voor OE nummer | 7738223 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 12,96
€ 9,08
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 821005
M16x1,5 mm, Platte stekker
821005
| Voor OE nummer | 7762300 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Inbouwplaats | Waterpomp |
| Temperatuur van [°C] | 120 |
€ 20,51
€ 20,51
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82113
M 12x1,5, grijs
82113
| Voor OE nummer | 46474712 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Grijs |
€ 13,90
€ 9,73
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82238
M12x1,5, NTC
82238
| Voor OE nummer | 55190791 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 16,55
€ 15,06
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82277
M12x1,5, 19 mm, NTC
82277
| Voor OE nummer | 7663320 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 46,34
€ 36,14
- -22%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82708
M16x1,5, zwart, 22 mm
82708
| Voor OE nummer | 7762302 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Temperatuur van [°C] | 115 |
€ 24,67
€ 23,44
- -5%
Tijdelijk uitverkocht
€ 18,49
€ 11,46
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
€ 39,32
€ 11,01
- -72%
Tijdelijk uitverkocht
€ 21,42
€ 11,13
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
€ 27,59
€ 9,10
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Calorstat By Vernet WS2615
M16x1.5 con
WS2615
| Schakelpunt [°C] | 115 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 con |
€ 25,31
€ 15,44
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Magneti Marelli 171916011040
M12x1,5, NTC, blauw
171916011040
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Kleurmarkering | Blauw |
€ 9,32
€ 9,32
Tijdelijk uitverkocht
€ 36,82
€ 5,89
- -84%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Magneti Marelli 171925011030
M12x1,5
171925011030
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 16,32
€ 8,00
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Magneti Marelli 172000227010
M14x1,5
172000227010
| Lengte [mm] | 270 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
€ 85,90
€ 40,38
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
€ 119,78
€ 119,78
Tijdelijk uitverkocht
€ 113,73
€ 58,00
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
€ 127,04
€ 57,17
- -55%
Tijdelijk uitverkocht