×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Lancia Thema Temperatuursensor
Olietemperatuursensor Herth+Buss Elparts 70511260
Stekkeraansluiting, Met afdichtring, M12 x 1,5
70511260
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Kleur | Zwart |
€ 30,13
€ 8,74
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Delphi Diesel TS10250
M12x1.5, blauw
TS10250
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
€ 14,13
€ 12,72
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33090
M12x1,5, zwart
33090
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 26,06
€ 16,69
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 098
M12x1,5, wit
530 098
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Wit |
€ 13,79
€ 13,79
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor KW 530 128
M12x1,5, 580 151, 580 149
530 128
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Voor artikelnummer | 580 151, 580 149, 580 114, 580 113 |
€ 14,64
€ 14,64
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 143
M12x1,5, 580 193, 580 153
530 143
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 580 193, 580 153, 580 152, 580 141, 580 108, 580 100 |
€ 17,63
€ 17,63
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 239
M12x1,5, zwart, groen
530 239
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart, groen, wit |
| Voor artikelnummer | 580 190, 580 170 |
€ 20,93
€ 20,93
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Dt Spare Parts 7.60503
M12 x 1,5, 2 jaar garantie
7.60503
| Nettogewicht [g] | 25 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 31,39
€ 7,22
- -77%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Mahle Original TSE 12
M12x1.5, Met pakking
TSE 12
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 25 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 47,25
€ 26,93
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12131
5146662AB, voor voertuigen met SCR systeem
12131
| Voor OE nummer | 5146662AB |
| Totale lengte [mm] | 300 |
| Kabellengte [mm] | 130 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met SCR systeem |
| Aantal contacten | 2 |
€ 69,05
€ 69,05
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12132
5146663AD, SCR-katalysator, voor voertuigen met SCR systeem
12132
| Voor OE nummer | 5146663AD |
| Inbouwplaats | SCR-katalysator |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met SCR systeem |
| Aantal contacten | 2 |
€ 69,05
€ 69,05
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12593
K05146232AD
12593
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | K05146232AD |
| Kabellengte [mm] | 340 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 77,49
€ 77,49
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82015
M12x1,5, 19 mm, rechthoekig
82015
| Voor OE nummer | 1338457 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 16,38
€ 9,83
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82041
M 12x1,5, NTC
82041
| Voor OE nummer | 7695581 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
€ 8,66
€ 6,06
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 821005
M16x1,5 mm, Platte stekker
821005
| Voor OE nummer | 7762300 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Inbouwplaats | Waterpomp |
| Temperatuur van [°C] | 120 |
€ 20,51
€ 20,51
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82708
M16x1,5, zwart, 22 mm
82708
| Voor OE nummer | 7762302 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Temperatuur van [°C] | 115 |
€ 24,67
€ 23,44
- -5%
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,21
€ 11,12
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
€ 21,42
€ 11,13
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Calorstat By Vernet WS2615
M16x1.5 con
WS2615
| Schakelpunt [°C] | 115 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 con |
€ 25,31
€ 15,44
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Magneti Marelli 171916011030
M12x1,5, NTC, blauw
171916011030
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Kleurmarkering | Blauw |
€ 21,04
€ 21,04
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Magneti Marelli 171916011040
M12x1,5, NTC, blauw
171916011040
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Kleurmarkering | Blauw |
€ 9,32
€ 9,32
Tijdelijk uitverkocht
€ 16,12
€ 6,12
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
€ 33,75
€ 12,49
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Magneti Marelli 171925011030
M12x1,5
171925011030
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 16,32
€ 8,00
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
€ 156,08
€ 70,24
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 192
M12x1,5, 580 151, 580 149
530 192
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 580 151, 580 149 |
€ 22,93
€ 22,93
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 500
M16x1,5
530 500
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 115 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
€ 29,11
€ 29,11
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 509
M16x1,5, 580 156, 580 116
530 509
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 120 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Voor artikelnummer | 580 156, 580 116 |
€ 24,96
€ 24,96
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 25-840-008
M12x1,5, blauw, BSG 25-840-008
BSG 25-840-008
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Componentennummer | BSG 25-840-008 |
€ 8,18
€ 7,61
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken