×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mitsubishi Lancer Temperatuursensor
Sensor uitlaatgastemperatuur KW 422 190
M14x1,5
422 190
| Inbouwhoek | 90 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
€ 170,94
€ 170,94
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur KW 422 199
M14x1,5
422 199
| Inbouwhoek | 35 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
€ 177,93
€ 177,93
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Dt Spare Parts 4.68269
2 jaar garantie
4.68269
| Nettogewicht [g] | 19 |
| Lengte 2 [mm] | 20 |
| Lengte 1 [mm] | 57 |
| Diameter 2 [mm] | 8,4 |
| Aantal contacten | 2 |
| Diameter [mm] | 20 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 28,48
€ 8,54
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Herth+Buss Jakoparts J5622006
Groen, M12x1.5
J5622006
| Kleurmarkering | Groen |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
€ 28,98
€ 8,70
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,22
€ 14,22
Tijdelijk uitverkocht
€ 22,82
€ 22,82
Tijdelijk uitverkocht
€ 17,86
€ 17,86
Tijdelijk uitverkocht
€ 19,75
€ 19,75
Tijdelijk uitverkocht
€ 13,90
€ 13,90
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 109 896
NTC, grijs, D-vorm, Ovaal
109 896
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Grijs |
| Connectorhuisvorm | D-vorm, Ovaal |
€ 18,66
€ 6,34
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 407 925
3/8" x 19 BSP, NTC, zwart, rechthoekig
407 925
| Schroefdraadmaat | 3/8" x 19 BSP |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 25,95
€ 9,86
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Maxgear 21-0224
1/8" - 28, Messing
21-0224
| Schroefdraadmaat | 1/8" - 28 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aantal contacten | 1 |
| Materiaal | Messing |
€ 8,68
€ 2,35
- -73%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Standard 52570
M16 x 1.5, zwart, rood
52570
| Nettogewicht [kg] | 0,018 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1.5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Aantal contacten | 1 |
| Inbouwdiepte [mm] | 17 |
| Behuizingskleur | Rood |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 15,80
€ 15,80
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33240
Zwart, M 12x1.5
33240
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1.5 |
€ 37,29
€ 16,03
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33310
3/8x19 BSP, zwart
33310
| Schroefdraadmaat | 3/8x19 BSP |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 41,54
€ 17,45
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33350
Zwart, 3/8x19 BSP
33350
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | 3/8x19 BSP |
€ 42,53
€ 18,28
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
€ 38,30
€ 24,89
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33800
3/8 Gas 19 h con.
33800
| Schroefdraadmaat | 3/8 Gas 19 h con. |
| Aantal contacten | 2 |
€ 49,39
€ 20,74
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82030
MD069879, 3/8" BSPT, zwart
82030
| Voor OE nummer | MD069879 |
| Schroefdraadmaat | 3/8" BSPT |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
€ 14,68
€ 10,71
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82063
MD149338, 3/8"-19BSP, 19 mm, NTC
82063
| Voor OE nummer | MD149338 |
| Schroefdraadmaat | 3/8"-19BSP |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 11,98
€ 8,51
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82065
MD182467, 3/8"-19BSP, 19 mm, NTC
82065
| Voor OE nummer | MD182467 |
| Schroefdraadmaat | 3/8"-19BSP |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,51
€ 8,06
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82070
1365057F00000, M 12x1,5, 19 mm, Ovaal
82070
| Voor OE nummer | 1365057F00000 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 10,58
€ 7,41
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82446
1/8" BSPT, zwart
82446
| Voor OE nummer | 8342087703000 |
| Lengte [mm] | 40 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" BSPT |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 5,37
€ 5,37
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,40
€ 8,93
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,24
€ 12,55
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Magneti Marelli 171916011110
NTC, grijs
171916011110
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte [mm] | 20 |
| Sensortype | NTC |
| Kleurmarkering | Grijs |
€ 20,32
€ 14,02
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
€ 18,39
€ 5,34
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,33
€ 6,51
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Delphi Diesel TS10327
3/8" PT, zwart
TS10327
| Schroefdraadmaat | 3/8" PT |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 14,94
€ 13,46
- -10%
Tijdelijk uitverkocht