×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Nissan Primera Temperatuursensor
Temperatuursensor Metzger 0905159
Zwart, Met pakking
0905159
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 4 |
€ 12,37
€ 12,37
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905175
M12x1,5, Met pakking, wit, groen
0905175
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Wit |
| Behuizingskleur | Groen, wit |
€ 11,51
€ 11,51
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905232
M 12x1,25, zwart
0905232
| Schroefdraadmaat | M 12x1,25 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 1 |
€ 9,61
€ 9,61
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905267
M 12X1,25
0905267
| Schroefdraadmaat | M 12X1,25 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aantal contacten | 1 |
€ 8,78
€ 8,78
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meyle 36-14 821 0002
M12x1.5, wit, NTC
36-14 821 0002
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Kleur | Wit |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 21,40
€ 8,57
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meyle 36-14 821 0004
M12x1.25, NTC
36-14 821 0004
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 15,75
€ 5,20
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
€ 15,48
€ 4,79
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
€ 18,74
€ 6,56
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,52
€ 8,28
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
€ 8,12
€ 13,00
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V38-72-0002
M12 x 1,5, Met afdichtring, wit
V38-72-0002
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Wit |
€ 14,74
€ 14,14
- -4%
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Vemo V38-72-0004
Zwart, Met afdichtring, M12 x 1,5, Cilinderkop
V38-72-0004
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
€ 7,68
€ 10,68
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V38-72-0009
M12 x 1,25
V38-72-0009
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aantal contacten | 1 |
€ 8,98
€ 12,39
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V38-72-0013
M12x1,5, rood
V38-72-0013
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Behuizingskleur | Rood |
€ 6,92
€ 11,28
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82474
2508070J00, M12x1,25 mm, zwart, 13 mm
82474
| Voor OE nummer | 2508070J00 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 mm |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
€ 15,12
€ 12,40
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
€ 38,72
€ 29,04
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82024
22630V5010, M12x1,5, NTC
82024
| Voor OE nummer | 22630V5010 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 7,99
€ 7,99
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82026
M12x1,5, 19 mm, NTC
82026
| Voor OE nummer | 13621357414 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 12,96
€ 9,08
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82034
2263070J00, M 12x1,5, NTC
82034
| Voor OE nummer | 2263070J00 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Rood |
€ 8,66
€ 6,06
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82036
2263071L00, M 12x1,5, NTC
82036
| Voor OE nummer | 2263071L00 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Rood |
€ 15,15
€ 9,24
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 821008
M12x1,25 mm, zwart
821008
| Voor OE nummer | 2508089901 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 mm |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
€ 13,10
€ 14,02
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 821023
M12x1,25, zwart
821023
| Voor OE nummer | 2508089903 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Inbouwdiepte [mm] | 43 |
€ 8,00
€ 5,84
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82115
2263000QAH, M 12x1,5, 19 mm, Ovaal
82115
| Voor OE nummer | 2263000QAH |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 14,41
€ 8,22
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor binnenkomende lucht Meat Doria 82173
Zwart, NTC, rechthoekig
82173
| Voor OE nummer | 7763719 |
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 10,25
€ 10,25
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82187
2263000QAF, Hoekig, zwart
82187
| Voor OE nummer | 2263000QAF |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,98
€ 8,39
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken