×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Opel Zafira Temperatuursensor
Sensor uitlaatgastemperatuur Fispa 82.1093
Gebogen, na roetfilter, GENUINE
82.1093
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 55588650 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 1520 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 173,03
€ 173,03
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Fispa 82.131
Recht, GENUINE, 82.131A2
82.131
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 55355404 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 375 |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Aantal contacten | 2 |
| Alternatief artikel | 82.131A2 |
€ 213,44
€ 213,44
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Fispa 82.133
L Form, GENUINE, 82.133A2
82.133
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 5855375 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 1080 |
| Aantal contacten | 2 |
| Alternatief artikel | 82.133A2 |
€ 122,45
€ 122,45
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Fispa 82.134
L Form, GENUINE
82.134
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 5855377 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 1080 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 101,16
€ 101,16
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Fispa 82.135
Recht, GENUINE, 82.135A2
82.135
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 5855376 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 1580 |
| Kabellengte [mm] | 1430 |
| Aantal contacten | 2 |
| Alternatief artikel | 82.135A2 |
€ 142,05
€ 142,05
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Fispa 82.139
L Form, GENUINE, 82.140A2
82.139
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 5855387 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 160 |
| Aantal contacten | 2 |
| Alternatief artikel | 82.140A2 |
€ 254,58
€ 254,58
Tijdelijk uitverkocht
€ 145,20
€ 145,20
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Fispa 82.331
M12x1,5 mm, 19 mm, Ovaal
82.331
| Voor OE nummer | 25186240 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,5 |
| Kwaliteit | GENUINE |
€ 23,60
€ 23,60
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Fispa 82.355
OE EQUIVALENT, 1/8, rood
82.355
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Stiftdiameter [mm] | 6,3 |
| Voor OE nummer | 3439088 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 |
| Kleur | Rood |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Ronde stekker |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
€ 5,61
€ 5,61
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Fispa 82.394
77 01 053 991, 21120-3851010-05
82.394
| Voor OE nummer | 7778980, 77 01 053 991, 21120-3851010-05, 12611420 |
| Alternatief artikel | 82.394A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
€ 18,15
€ 18,15
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Fispa 82.548
M 12x1,5, 50 10 412 450, 1338.F9
82.548
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 500382599, 50 10 412 450, 1338.F9, 12566778 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 13,77
€ 13,77
Tijdelijk uitverkocht
€ 129,71
€ 81,72
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
€ 124,15
€ 79,45
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
€ 113,74
€ 86,44
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Vemo V40-72-0001
Gekropt, M14 x 1,5, PTC
V40-72-0001
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Lengte [mm] | 480 |
| Vorm | Gekropt |
| Voor OE nummer | 93189198 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Totale lengte [mm] | 630 |
| Kabellengte [mm] | 490 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
| Stekkerkleur | Wit |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
€ 48,10
€ 76,47
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Vemo V40-72-0006
Gekropt, PTC, Ovaal
V40-72-0006
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Lengte [mm] | 495 |
| Vorm | Gekropt |
| Voor OE nummer | 55591174 |
| Kabellengte [mm] | 440 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
€ 68,58
€ 99,45
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Vemo V40-72-0008
Haaks, NTC, Ovaal
V40-72-0008
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Lengte [mm] | 290 |
| Vorm | Haaks |
| Voor OE nummer | 55592366 |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
€ 59,56
€ 77,43
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Vemo V40-72-0012
Gekropt, NTC, Ovaal
V40-72-0012
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Lengte [mm] | 230 |
| Vorm | Gekropt |
| Voor OE nummer | 55579846 |
| Kabellengte [mm] | 185 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 59,60
€ 84,05
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Vemo V40-72-0013
Recht, NTC, Ovaal
V40-72-0013
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Lengte [mm] | 280 |
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 55583939 |
| Kabellengte [mm] | 240 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 68,32
€ 96,33
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Vemo V40-72-0014
Haaks, 55 578 722, M14 x 1,5, PTC
V40-72-0014
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Lengte [mm] | 1570 |
| Vorm | Haaks |
| Voor OE nummer | 55 578 722 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Totale lengte [mm] | 1720 |
| Kabellengte [mm] | 1520 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 65,99
€ 87,77
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Vemo V40-72-0019
Haaks, NTC, Ovaal
V40-72-0019
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Lengte [mm] | 350 |
| Vorm | Haaks |
| Voor OE nummer | 55570090 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
€ 46,81
€ 67,41
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Vemo V40-72-0020
Gekropt, NTC, Ovaal
V40-72-0020
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Lengte [mm] | 280 |
| Vorm | Gekropt |
| Voor OE nummer | 55570091 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
€ 50,97
€ 87,66
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Vemo V40-72-0021
Gekropt, 8 55 433, M14 x 1,5, PTC
V40-72-0021
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Lengte [mm] | 480 |
| Vorm | Gekropt |
| Voor OE nummer | 8 55 433 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Totale lengte [mm] | 635 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
€ 41,89
€ 64,93
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Vemo V40-72-0289
Wit, Recht, 58 55 376, na roetfilter
V40-72-0289
| Behuizingskleur | Wit |
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 58 55 376 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Totale lengte [mm] | 1580 |
| Kabellengte [mm] | 1430, 1477 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 58,62
€ 84,42
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Vemo V40-72-0290
L Form, Na katalysator, M14 x 1,5
V40-72-0290
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 55566631 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Totale lengte [mm] | 1290 |
| Kabellengte [mm] | 1130, 1080 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
€ 54,56
€ 78,57
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Vemo V40-72-0291
L Form, M14 x 1,5, PTC
V40-72-0291
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 55566086 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Totale lengte [mm] | 1290 |
| Kabellengte [mm] | 1135 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
€ 58,56
€ 61,49
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Vemo V40-72-0296
L Form, 8 55 412, M14 x 1,5, PTC
V40-72-0296
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 8 55 412 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Totale lengte [mm] | 1660 |
| Kabellengte [mm] | 1510 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 78,87
€ 97,01
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Vemo V40-72-0298
L Form, 8 55 632, M14 x 1,5, PTC
V40-72-0298
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 8 55 632 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Totale lengte [mm] | 370 |
| Kabellengte [mm] | 218 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
€ 97,62
€ 90,79
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V40-72-0320
1/8x27NPT
V40-72-0320
| Schroefdraadmaat | 1/8x27NPT |
| Aantal contacten | 1 |
€ 4,21
€ 5,14
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V40-72-0322
M12x1,5, zwart, Met pakking
V40-72-0322
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 8,78
€ 8,60
- -2%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken