Renault Laguna Temperatuursensor
M12x1,5, blauw, rood
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Blauw, rood |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Verticale schroefverbinding, Met pakking, rood, blauw
| Monteerwijze | Verticale schroefverbinding |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Rood, blauw |
- -32%
Verticale schroefverbinding, M12x1,5, NTC
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Verticale schroefverbinding |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
- -51%
Geschroefd, M10x1, NTC, Met pakking
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Weerstand [Ohm] | 257, 2200 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Temperatuur van [°C] | 25 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
- -21%
Geschroefd, M12x1,5, groen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Weerstand [Ohm] | 600, 5000 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Geel (amber) |
| Temperatuur van [°C] | 25 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
- -58%
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 9628454680 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geklemd, 226309418R, NTC, met montagemateriaal
| Monteerwijze | Geklemd |
| Voor OE nummer | 226309418R |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M 12x1,5, zwart, BSG 75-840-009
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Componentennummer | BSG 75-840-009 |
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 2345012920 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1,5, M12 x 1,5, zwart
| Schroefdraadmaat | M12x1,5, M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kleurmarkering | Zwart |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Recht, 22630 5X20B, voor roetfilter, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 22630 5X20B |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 400 |
| Kabellengte [mm] | 280 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Grijs |
| Alternatief artikel | 82.1196A2 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Geklemd, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geklemd |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Aantal contacten | 4 |
- -38%
Inbouw
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Aantal contacten | 2 |
- -16%
Recht, Na katalysator, OE EQUIVALENT, rechthoekig
| Vorm | Recht |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Totale lengte [mm] | 535 |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Geel |
| Voor artikelnummer | 82.1003A2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Recht, 82 00 897 221, GENUINE, bruin
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 82 00 897 221 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 510 |
| Kabellengte [mm] | 385 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Bruin |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1,25 mm, Ovaal, groen, bruin
| Schakelpunt [°C] | 115 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kleurmarkering | Groen |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor artikelnummer | 82.2375A2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GENUINE, 74 39 186 486
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 9186486, 74 39 186 486, 3545031 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kabellengte [mm] | 140 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Alternatief artikel | 82.472 |
| Artikelnummer paar | 94.550, 94.447, 94.443 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Voor artikelnummer | 82.472A2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, M12x1,5, 22630 00Q2D
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | 4407990, 22630 00Q2D, 22 63 000 07R |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, M 12x1,5, 89422 02020
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 9636777180, 89422 02020 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Groen |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, Geclipst, 22630 00QAF
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Voor OE nummer | 4406830, 22630 00QAF, 22 63 094 18R |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M809548, 77 00 865 290, NTC
| Buitendiameter [mm] | 25,5 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Voor OE nummer | M809548, 77 00 865 290, 4401661 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Na roetfilter, gesloten sensorconstructie, NTC, M12x1,25
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Kabellengte [mm] | 360 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie, NTC |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1,25 |
| Schroefdraadmaat 2 | M18x1,5 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12*1,5, S21, NTC, Female
| Schroefdraadmaat | M12*1,5 |
| Sleutelwijdte | S21 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M12*1,5, S19, NTC, Female
| Schroefdraadmaat | M12*1,5 |
| Sleutelwijdte | S19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Uitlaatgasturbo, M12x1.25, rechthoekig, geel
| Inbouwplaats | Uitlaatgasturbo |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Kabellengte [mm] | 535 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Geel |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.