Renault Logan Temperatuursensor
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
226307034R, M12x1,5, 21 mm, Ovaal
| Voor OE nummer | 226307034R |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Grijs |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NTC, Female, Kunststof, rechthoekig
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1,5, 21 mm, Ovaal, grijs
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Grijs |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor artikelnummer | 82.326A2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -1%
GENUINE, rechthoekig, 27 72 367 77R, Met kabel
| Kwaliteit | GENUINE |
| Vorm | Rechthoekig |
| Voor OE nummer | 27 72 367 77R |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
M 12x1,5, zwart, OE EQUIVALENT
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Stekkeraansluiting, zwart, Met afdichtring
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Gewicht [g] | 20 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -69%
NTC, Female, Kunststof, rechthoekig
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -9%
M12x1,5, 21 mm, NTC, Male
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Male |
| Materiaal | Messing |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -9%
- -43%
M 12x1,5, Met pakking, zwart
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Zwart, Met pakking
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 4 |
Voor voertuigen met airco (manueel)
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco (manueel) |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
M12 x 1,5, zwart
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kleurmarkering | Zwart |
M12 x 1,5, NTC, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Voor voertuigen met airco (manueel)
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco (manueel) |
| Aantal contacten | 2 |
M12x1.5
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
- -40%
M 12x1,5, zwart
| Voor OE nummer | 8200561449 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -43%
2263000QAF, Hoekig, zwart
| Voor OE nummer | 2263000QAF |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -30%
M12 x 1,5, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 26,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
M12x1.5, Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
- -45%
NTC, zwart, rechthoekig
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -64%
M 12, NTC, zwart
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 3 |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -64%
NTC, grijs, rechthoekig
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 3 |
| Kleurmarkering | Grijs |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -59%
277236777R, Met kabel, Hoekig
| Voor OE nummer | 277236777R |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |