Renault Thalia Temperatuursensor
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -37%
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gestekt, wit, NTC
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Weerstand [Ohm] | 286, 2697 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Wit |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Wit |
| Temperatuur van [°C] | 25 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
- -66%
Zwart, NTC, met veer, Met afdichtring
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met veer |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, NTC, Met afdichtring
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geklemd, NTC, met montagemateriaal
| Monteerwijze | Geklemd |
| Voor OE nummer | 93198034 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
226307034R, M12x1,5, 21 mm, Ovaal
| Voor OE nummer | 226307034R |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Grijs |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NTC, Female, Kunststof, rechthoekig
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1,5, 21 mm, Ovaal, grijs
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Grijs |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor artikelnummer | 82.326A2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M 12x1,5, zwart, OE EQUIVALENT
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Stekkeraansluiting, zwart, Met afdichtring
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Gewicht [g] | 20 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -69%
NTC, Female, Kunststof, rechthoekig
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -9%
- -43%
M12 x 1,5, Met afdichtring, zwart
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Zwart |
- -34%
M 12x1,5, Met pakking, zwart
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Zwart, Met pakking
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 4 |
NTC, zwart
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
M12 x 1,5, zwart
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kleurmarkering | Zwart |
M12 x 1,5, NTC, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -57%
Geklemd, NTC, Met afdichtring
| Monteerwijze | Geklemd |
| Voor OE nummer | 09109661 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
- -64%
M 12x1,5, zwart
| Voor OE nummer | 8200561449 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -43%
2263000QAF, Hoekig, zwart
| Voor OE nummer | 2263000QAF |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -30%
2263000Q0K, NTC, Ovaal, zwart
| Voor OE nummer | 2263000Q0K |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |