Toyota Dyna Temperatuursensor
89422-33030, M12x1,5
| Voor OE nummer | 89422-33030 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1,5, zwart
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1.5
| Schroefdraadmaat | M12 x 1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
- -28%
82.2353A2, MD001380, 83420-20020, M16x1,5
| Alternatief artikel | 82.2353A2 |
| Voor OE nummer | MD001380, 83420-20020 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Kwaliteit | GENUINE |
M12 x 1.5
| Schroefdraadmaat | M12 x 1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
- -28%
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 8942212010 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -64%
M 12x1,5, wit
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Wit |
- -53%
M12 x 1,5
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
- -49%
M12x1,5, 19 mm, NTC
| Voor OE nummer | 8942220010 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Groen |
- -30%
M16x1,5, zwart
| Voor OE nummer | 8342020020 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
- -25%
1920KP, M 12x1,5, 19 mm, NTC
| Voor OE nummer | 1920KP |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Wit |
- -47%
M16x1,5 mm, 17 mm, NTC
| Voor OE nummer | 8342016040000 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Grijs |
- -56%
M16x1,5, wit, zwart
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Kleur | Wit, zwart |
| Aantal contacten | 1 |
Groen, Met afdichtring, Met pakking, M12x1,5
| Behuizingskleur | Groen |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
- -31%
- -7%
- -38%
- -80%
- -38%
M12 x 1,5, groen, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -44%
Groen, M12x1.5
| Kleurmarkering | Groen |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
- -70%
M16x1.5, zwart
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kleurmarkering | Zwart |
- -87%
M12x1.5, blauw
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
- -10%
- -76%