×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Toyota Previa Temperatuursensor
Temperatuursensor Kavo Parts ECT-9008
M12 x 1.5
ECT-9008
| Schroefdraadmaat | M12 x 1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 12,72
€ 9,16
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Fispa 82.2353
82.2353A2, MD001380, 83420-20020, M16x1,5
82.2353
| Alternatief artikel | 82.2353A2 |
| Voor OE nummer | MD001380, 83420-20020 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Kwaliteit | GENUINE |
€ 9,22
€ 9,22
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Herth+Buss Jakoparts J5622003
PT 1/8, geel
J5622003
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraadmaat | PT 1/8 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Kleurmarkering | Geel |
€ 14,33
€ 4,30
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Herth+Buss Jakoparts J5622006
Groen, M12x1.5
J5622006
| Kleurmarkering | Groen |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
€ 28,98
€ 8,70
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Herth+Buss Jakoparts J5622024
M16x1.5, zwart
J5622024
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kleurmarkering | Zwart |
€ 48,94
€ 6,36
- -87%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Herth+Buss Jakoparts J5625000
M16x1.5, groen
J5625000
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kleurmarkering | Groen |
€ 21,24
€ 6,38
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Kavo Parts ECT-9005
M12 x 1.5
ECT-9005
| Schroefdraadmaat | M12 x 1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 13,27
€ 9,56
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Swag 81 93 0670
M12 x 1,5
81 93 0670
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 15,10
€ 7,70
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meyle 30-14 821 0001
M16x1.5, NTC
30-14 821 0001
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 28,42
€ 6,53
- -77%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meyle 30-14 821 0007
M16x1.5, NTC, Met afdichtring
30-14 821 0007
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 15,97
€ 5,90
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V70-72-0001
M16x1,5, wit, zwart
V70-72-0001
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Kleur | Wit, zwart |
| Aantal contacten | 1 |
€ 10,44
€ 17,23
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Vemo V70-72-0003
Groen, Met afdichtring, Met pakking, M12x1,5
V70-72-0003
| Behuizingskleur | Groen |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
€ 12,83
€ 8,85
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
€ 17,63
€ 4,23
- -76%
Tijdelijk uitverkocht
€ 16,20
€ 12,15
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Delphi Diesel TS10250
M12x1.5, blauw
TS10250
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
€ 14,13
€ 12,72
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905052
M12x1,5, M 12x1,5, Met pakking, groen
0905052
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5, M 12x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Groen |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 11,99
€ 11,99
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905149
M12x1,5, M 12x1,5, wit, Met pakking
0905149
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5, M 12x1,5 |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 12,32
€ 12,32
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905233
M 16x1,5, zwart, rood
0905233
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart, rood |
€ 11,06
€ 11,06
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82032
M12x1,5, 19 mm, NTC
82032
| Voor OE nummer | 8942220010 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 12,50
€ 8,75
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 821021
M16x1,5, zwart
821021
| Voor OE nummer | 8342020020 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
€ 14,23
€ 10,67
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82194
1920KP, M 12x1,5, 19 mm, NTC
82194
| Voor OE nummer | 1920KP |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 18,62
€ 9,87
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82479
M16x1,5 mm, 17 mm, NTC
82479
| Voor OE nummer | 8342016040000 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Grijs |
€ 18,56
€ 8,17
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Standard 52570
M16 x 1.5, zwart, rood
52570
| Nettogewicht [kg] | 0,018 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1.5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Aantal contacten | 1 |
| Inbouwdiepte [mm] | 17 |
| Behuizingskleur | Rood |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 15,80
€ 15,80
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33255
M 12x1,5, wit
33255
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Wit |
€ 39,81
€ 18,71
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Mahle Original TSE 27
M12x1.5, Met pakking
TSE 27
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 26 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 40,86
€ 18,79
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Mahle Original TSE 30
M12x1.5, Met pakking
TSE 30
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 75,24
€ 30,84
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
€ 16,07
€ 9,96
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
€ 35,33
€ 7,07
- -80%
Tijdelijk uitverkocht
€ 23,76
€ 14,74
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken