×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Toyota Supra Temperatuursensor
Temperatuursensor Meyle 30-14 821 0007
M16x1.5, NTC, Met afdichtring
30-14 821 0007
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 15,97
€ 5,90
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V70-72-0001
M16x1,5, wit, zwart
V70-72-0001
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Kleur | Wit, zwart |
| Aantal contacten | 1 |
€ 10,44
€ 17,23
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V70-72-0002
Wit, grijs
V70-72-0002
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Wit, grijs |
€ 8,20
€ 12,22
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Vemo V70-72-0003
Groen, Met afdichtring, Met pakking, M12x1,5
V70-72-0003
| Behuizingskleur | Groen |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
€ 12,83
€ 8,85
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
€ 16,20
€ 12,15
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Delphi Diesel TS10250
M12x1.5, blauw
TS10250
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
€ 14,13
€ 12,72
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905052
M12x1,5, M 12x1,5, Met pakking, groen
0905052
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5, M 12x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Groen |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 11,99
€ 11,99
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82032
M12x1,5, 19 mm, NTC
82032
| Voor OE nummer | 8942220010 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 12,50
€ 8,75
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 821009
1/8" GAS, NTC
821009
| Voor OE nummer | 600000176740 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" GAS |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Grijs |
€ 15,52
€ 11,34
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 821021
M16x1,5, zwart
821021
| Voor OE nummer | 8342020020 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
€ 14,23
€ 10,67
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82479
M16x1,5 mm, 17 mm, NTC
82479
| Voor OE nummer | 8342016040000 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Grijs |
€ 18,56
€ 8,17
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Maxgear 21-0129
M12x1,5, M12 x 1,5, grijs
21-0129
| Lengte [mm] | 61 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5, M12 x 1,5 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 13,12
€ 5,64
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33360
M12x1,5, groen
33360
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Groen |
€ 25,85
€ 12,15
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Mahle Original TSE 27
M12x1.5, Met pakking
TSE 27
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 26 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 40,86
€ 18,79
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
€ 16,07
€ 9,96
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
€ 35,33
€ 7,07
- -80%
Tijdelijk uitverkocht
€ 238,09
€ 133,33
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,52
€ 9,58
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 30-840-069
M12x1,5, Met pakking
BSG 30-840-069
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 8,07
€ 7,50
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor NRF 727151
Geschroefd, M12x1.5
727151
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 8942212010 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 11,86
€ 4,27
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
€ 11,94
€ 11,94
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 161
M16x1,5, zwart
530 161
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
€ 12,40
€ 12,40
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 177
M12x1,5, groen, 580 733
530 177
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Groen |
| Voor artikelnummer | 580 733, 580 732, 580 606 |
€ 13,52
€ 13,52
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 184
1/8 GAS, zwart
530 184
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Sleutelwijdte | 13 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
€ 12,83
€ 12,83
Tijdelijk uitverkocht
€ 13,67
€ 13,67
Tijdelijk uitverkocht
€ 27,04
€ 27,04
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken