Thermotec Condensor airco
550 X 297 X 20 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 550 X 297 X 20 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 550 |
| Netbreedte [mm] | 297 |
| Netdiepte [mm] | 20 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
540 X 541 X 16 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 540 X 541 X 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 541 |
| Netbreedte [mm] | 540 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
537 X 362 X 22 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 537 X 362 X 22 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 537 |
| Netbreedte [mm] | 362 |
| Netdiepte [mm] | 22 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
653 X 320 X 0 mm, 80100-SN7-E01, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 653 X 320 X 0 mm |
| Voor OE nummer | 80100-SN7-E01 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 653 |
| Netbreedte [mm] | 320 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 593 |
| Netbreedte [mm] | 357 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
520 X 363 X 16 mm, Aluminium, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 520 X 363 X 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 520 |
| Netbreedte [mm] | 363 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met droger
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 580 |
| Netbreedte [mm] | 451 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 408 |
| Netbreedte [mm] | 367 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
580 X 341 X 16 mm, Aluminium, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 580 X 341 X 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 580 |
| Netbreedte [mm] | 341 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
498 X 427 X 16 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 498 X 427 X 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 498 |
| Netbreedte [mm] | 427 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
560 X 311 X 16 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 560 X 311 X 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 560 |
| Netbreedte [mm] | 311 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Automatische versnellingsbak, Met droger
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 607 |
| Netbreedte [mm] | 376 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
460 X 371 X 16 mm, Aluminium, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 460 X 371 X 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 460 |
| Netbreedte [mm] | 371 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Manuale / Automatische versnelling, Met droger
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 360 |
| Netbreedte [mm] | 515 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
698 X 391 X 16 mm, Aluminium, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 698 X 391 X 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 698 |
| Netbreedte [mm] | 391 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1850 097, Met droger
| Voor OE nummer | 1850 097 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 540 |
| Netbreedte [mm] | 360 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakeld, 82 00 221 132, Aluminium, Zonder droger
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Voor OE nummer | 82 00 221 132 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 550 |
| Netbreedte [mm] | 380 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Zonder droger
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 650 |
| Netbreedte [mm] | 431 |
| Netdiepte [mm] | 18 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
640 X 371 X 16 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 640 X 371 X 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 640 |
| Netbreedte [mm] | 371 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Manuale / Automatische versnelling, Met droger, voor voertuigen met stuur links
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 615 |
| Netbreedte [mm] | 325 |
| Netdiepte [mm] | 19 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakeld, Met droger
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 710 |
| Netbreedte [mm] | 405 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
660 X 348 X 16 mm, Handgeschakeld, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 660 X 348 X 16 mm |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 660 |
| Netbreedte [mm] | 348 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Manuale / Automatische versnelling, Met droger
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 615 |
| Netbreedte [mm] | 442 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
584 X 385 X 16 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 584 X 385 X 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 584 |
| Netbreedte [mm] | 385 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
645-335-16, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 645-335-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 645 |
| Netbreedte [mm] | 335 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
371-404-25, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 371-404-25 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 371 |
| Netbreedte [mm] | 404 |
| Netdiepte [mm] | 25 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
557 X 371 X 0 mm, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 557 X 371 X 0 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 557 |
| Netbreedte [mm] | 371 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
535-325-16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 535-325-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 535 |
| Netbreedte [mm] | 325 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 600 |
| Netbreedte [mm] | 337 |
| Netdiepte [mm] | 18 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 597 |
| Netbreedte [mm] | 349 |
| Netdiepte [mm] | 22 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
547-378-16, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 547-378-16 |
| Voor OE nummer | 6001550660 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 547 |
| Netbreedte [mm] | 378 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
660-320-12, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 660-320-12 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 660 |
| Netbreedte [mm] | 320 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.