Thermotec Magneetkoppeling airco
Sanden, TRS09
| Ribbenaantal | 7 |
| Voor fabrikant | Sanden |
| Diameter [mm] | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Compressor ID | TRS09 |
| Aantal groeven | 7 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VISTEON, VS
| Voor fabrikant | VISTEON |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | VS |
| Aantal groeven | 6 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZEXEL, DKV08R
| Ribbenaantal | 4 |
| Voor fabrikant | ZEXEL |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor ID | DKV08R |
| Aantal groeven | 4 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, 10S17C
| Werkspanning (V) | 12 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Compressor ID | 10S17C |
| Aantal groeven | 6 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Sred. kola pas.115mm, Typ DCS17, Zexel, DCS17
| Werkspanning (V) | 12 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | Sred. kola pas.115mm, Typ DCS17, Zexel |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Compressor ID | DCS17 |
| Aantal groeven | 7 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MITSUBISHI, MSC60
| Werkspanning (V) | 12 |
| Voor fabrikant | MITSUBISHI |
| Riemschijf-Ø [mm] | 90 |
| Compressor ID | MSC60 |
| Aantal groeven | 4 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Typ PXC16, sred. kola pas.110mm, Sanden, PXC16
| Werkspanning (V) | 12 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | Typ PXC16, sred. kola pas.110mm, Sanden |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | PXC16 |
| Aantal groeven | 3 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sred. kola pas.100mm, Typ 6V12, Sanden, 6V12
| Werkspanning (V) | 12 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | Sred. kola pas.100mm, Typ 6V12, Sanden |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Compressor ID | 6V12 |
| Aantal groeven | 6 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, 10SR17C
| Werkspanning (V) | 12 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 10SR17C |
| Aantal groeven | 6 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VISTEON, FS10
| Werkspanning (V) | 12 |
| Voor fabrikant | VISTEON |
| Riemschijf-Ø [mm] | 143 |
| Compressor ID | FS10 |
| Aantal groeven | 6 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met automatische airco, CVC, Delphi
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische airco |
| Voor fabrikant | CVC, Delphi |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PAG 46, R 134a, Met PAG compressorolie, GENUINE KEIHIN
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,6 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18,25 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 140 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Aantal groeven | 7 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Voor fabrikant | GENUINE KEIHIN |
| Compressor ID | HS110R |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.