×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Ford Puma Versnellingsbak olie
Olie, automatische transmissie Vaico V60-0488
Synthetisch, Renault DW5, MB 239.21, Ford WSS-M2C218-A1
V60-0488
| Hoogte [mm] | 230 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault DW5, MB 239.21, Ford WSS-M2C218-A1, Ford F-DC, MB 236.24, MB 236.25, BMW DCTF 2, BMW Drivelogic 7-spe |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Bruin |
€ 208,19
€ 208,19
Tijdelijk uitverkocht
Olie, automatische transmissie Vaico V60-0489
Synthetisch, Renault DW5, MB 239.21, Ford WSS-M2C218-A1
V60-0489
| Hoogte [mm] | 385 |
| Breedte [mm] | 264 |
| Lengte [mm] | 289 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault DW5, MB 239.21, Ford WSS-M2C218-A1, Ford F-DC, BMW DCTF 2, BMW Drivelogic 7-spe |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Bruin |
€ 798,42
€ 798,42
Tijdelijk uitverkocht
Olie, automatische transmissie Vaico V60-0490
Synthetisch, Renault DW5, MB 239.21, Ford WSS-M2C218-A1
V60-0490
| Hoogte [mm] | 605 |
| Breedte [mm] | 380 |
| Lengte [mm] | 380 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault DW5, MB 239.21, Ford WSS-M2C218-A1, Ford F-DC, MB 236.25, BMW DCTF 2, BMW Drivelogic 7-spe, MB 236.24 |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Bruin |
€ 2.297,40
€ 2.297,40
Tijdelijk uitverkocht
Olie, automatische transmissie Vaico V60-0491
Synthetisch, Renault DW5, MB 239.21, Ford WSS-M2C218-A1
V60-0491
| Hoogte [mm] | 880 |
| Breedte [mm] | 580 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault DW5, MB 239.21, Ford WSS-M2C218-A1, Ford F-DC, MB 236.25, BMW DCTF 2, MB 236.24, BMW Drivelogic 7-spe |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Bruin |
€ 7.785,66
€ 7.785,66
Tijdelijk uitverkocht
Olie, automatische transmissie Vaico V60-0492
Synthetisch, Renault DW5, MB 239.21, Ford WSS-M2C218-A1
V60-0492
| Hoogte [mm] | 1117 |
| Breedte [mm] | 1000 |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault DW5, MB 239.21, Ford WSS-M2C218-A1, Ford F-DC, MB 236.24, BMW DCTF 2, BMW Drivelogic 7-spe, MB 236.25 |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Bruin |
€ 40.396,24
€ 40.396,24
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0513
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
V60-0513
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
€ 28,34
€ 28,34
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0514
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
V60-0514
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Hoeveelheid | Doos |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
€ 136,00
€ 136,00
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0515
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
V60-0515
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 264 |
| Hoogte [mm] | 385 |
| Lengte [mm] | 289 |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Hoeveelheid | Doos |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
€ 522,24
€ 522,24
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0517
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
V60-0517
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoeveelheid | Doos |
| Hoogte [mm] | 880 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Breedte [mm] | 580 |
| Bundeltype | Jerrycan, Vat |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
€ 5.156,54
€ 5.156,54
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0518
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
V60-0518
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Breedte [mm] | 1000,0 |
| Hoogte [mm] | 1117 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Olie | Mineraal olie |
| Bundeltype | Tank |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
€ 24.543,12
€ 24.543,12
Tijdelijk uitverkocht
Olie, versnellingsbak met dubbele koppeling Ravenol 1212107
730DHB/DHC 7DC T300, Hyundai/Kia 04300-2N, GWM 7DCT450, VW TL 52529-C
1212107
Specificatie: 730DHB/DHC 7DC T300, Hyundai/Kia 04300-2N, GWM 7DCT450, VW TL 52529-C, VW G 055 529 A2, Sinopec DCTF-GS, Renault DW5, Renault 7711785243, Pentonsin FFL-7A, MB 239.22, MB 239.21, MB 236.22, Kunlun DCTF-7S, Great Wall GW7DCT1, Ford WSS-M2C218-A1, Ford F-DC, Chery 9009011085, Chery 738DHA...
€ 12.278,26
€ 4.297,39
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken