×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mercedes GL Versnellingsbak olie
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520503040
85W-90, API GL-5, 342 Typ M1
201520503040
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | 342 Typ M1, API GL-5, TE-ML 07A |
| Vrijgave van de fabrikant | Approval 235.0, DTFR 12B100, TE-ML 16C, TE-ML 17B, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
€ 4.099,38
€ 1.516,77
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Mobil 201530201015
Zotye CVTs, VW/Audi G 052 516, VW/Audi G 052 180, Volvo CVT 4959 fluid
201530201015
Fabrieksadvies voor olie: Zotye CVTs, VW/Audi G 052 516, VW/Audi G 052 180, Volvo CVT 4959 fluid, Toyota CVTF TC fluid, Toyota CVTF FE fluid, Suzuki NS-2 fluid, Suzuki CVTF TC fluid, Suzuki CVTF 4401, Suzuki CVTF 3320, Suzuki CVT Green 2, Suzuki CVT Green 1, Suzuki CVT Green 1V, Subaru NS-2 fluid,...
€ 8.124,50
€ 3.006,06
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Liqui Moly 20624
VW G 055 005, Typ 3.0, Toyota WS, SP-IV-RR
20624
Fabrieksadvies voor olie: VW G 055 005, Typ 3.0, Toyota WS, SP-IV-RR, Nissan AT-Matic S Fl, Mitsubishi Dia Queen, MB 236.12/236.14, Mazda ATF FZ, Matic P, M-1375.4, Land Rover TYK 50005, JWS 3324 (Aisin Warn, JASO 1A-LV, Isuzu ATF WSI, Hyundai SP-IV, Honda ATF DW-1, Honda ATF 3.1, G 060 162, G 055 5...
€ 6.522,15
€ 2.347,98
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Liqui Moly 20662
VW G 055 005, Typ 3.0, Toyota WS, SP-IV-RR
20662
Fabrieksadvies voor olie: VW G 055 005, Typ 3.0, Toyota WS, SP-IV-RR, Nissan AT-Matic S Fl, Mitsubishi Dia Queen, MB 236.12/236.14, Mazda ATF FZ, Matic P, M-1375.4, Land Rover TYK 50005, JWS 3324 (Aisin Warn, JASO 1A-LV, Isuzu ATF WSI, Hyundai SP-IV, Honda ATF DW-1, Honda ATF 3.1, G 060 162, G 055 5...
€ 250,86
€ 87,80
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuisolie Liqui Moly P000221
85W-90, voor versnellingsbak met hypoidtanden, ZF TE-ML 05C/21C, Volvo (Achsen
P000221
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 05C/21C, Volvo (Achsen, Sperrdifferential), GM B 040 1010, DAF, 97311 |
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 D, API GL5 |
€ 87,81
€ 28,98
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Cardan olie (Differentieel) Liqui Moly P000315
10W-40, Wuling, RN 0710, Renault RN 0700
P000315
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, RN 0710, Renault RN 0700, Peugeot Citroen (PSA, MB 229.1, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-D2, 9.55535-G2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01/505 00, MB-Freigabe 229.3, API SN, ACEA A3/B4 |
€ 1.782,05
€ 1.639,49
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Motorolie Liqui Moly P000325
5W-30, Toyota, Suzuki, Subaru
P000325
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Toyota, Suzuki, Subaru, RN 0710*, Renault RN 0700*, Nissan, Mitsubishi, MB 229.31/229.51, Lexus, Kia, Infiniti, Hyundai, Honda, Fiat 9.55535-S1, Alpine, *Ausnahme |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 17, Peugeot Citroen (PSA, MB-Freigabe 226.52, API SP, ACEA C2/C3, 229.52 |
€ 7.600,69
€ 2.812,26
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuisolie Liqui Moly P000385
ZF TE-ML 03D, VW G 009 300, 17C, 14A
P000385
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 03D, VW G 009 300, 17C, 14A, 11, 04D |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Freigabe 236.3, DTFR 38B100 (236.3), Dexron II D |
€ 99,41
€ 23,86
- -76%
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Valvoline VALATFCVT
VW/ Audi G 055 190, VW G 060 162 (Lifegu, Synthetische olie, Toyota CVTF TC
VALATFCVT
| Specificatie | VW/ Audi G 055 190, VW G 060 162 (Lifegu |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Toyota CVTF TC, Toyota ATF t-IV, MB 236.91, MB 236.20, GM Dexron III H, Ford Mercon LV, Ford Mercon C, Chrysler ATF +4, Aisin Warner JWS 330 |
€ 5.287,45
€ 1.797,73
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken