Rover Versnellingsbak olie
Rood, ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
| Specificatie | ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71, MB 236.6, Ford WSS-M2C919-E, VW TL 52533, Ford WSA-M2C195-A, Ford WSS-M2C202-B, Ford WSS-M2C922-A1, Dexron III G, Dexron III H, Mercon V, ZF 4HP 14, MAN 339 V2, Honda Z1, MB 236.13, MAN 339 Z2, MAN 339 V1, ZF 4HP 18, MB 236.10 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Let op de serviceinformatie |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-III, Toyota Type D-2/WS, Toyota ATF WS, Suzuki 3317, Suzuki 3309, Suzuki AW-1, Subaru ATF / Special, Saab ATF 3309, Peugeot ATF AW-1, Nissan Matic S, Nissan C/D/J, Nissan ATF-Matic J, Nissan ATF-Matic D, Mitsubishi SP III, Mazda ATF M-V, Mazda ATF M-III, Mazda ATF D-III, Kia SP-IV RR, Kia SP-II / SP-III, JASO M315 Typ 1A, Isuzu Besco ATF-III, Honda DW-1, Honda ATF Z-I, Ford WSS-M2C924-A, Ford WSS-M2C922-A1, FIAT 9.55550-AV2, FIAT 9.55550-AV1, Fiat Typo T-IV, Renault ELFMATIC J6, Dexron III, Daihatsu Alumix ATF, Chrysler ATF +4, BMW ATF 6, ATF T-IV, ATF SP-III, ATF SP-II M, AISIN WARNER AW-1 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
75W-80, Fles, Deels synthetische olie, PSA B71 2315
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Specificatie | PSA B71 2315, API GL-4 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
VW 505 00, BMW Longlife-01, VW 502 00, Chrysler MS 12991
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, BMW Longlife-01, VW 502 00, Chrysler MS 12991, Porsche A40, PSA B71 2296, Renault RN 0700, Renault RN 0710, MB 229.5, MB 226.5, Chrysler MS 10725 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-N2, Fiat 9.55535-Z2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| API specificaties | SN+ |
| ACEA specificaties | A3/B3, A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
VW G 052 180, Toyota Gen. CVT FE, Toyota CVTF-TC, Toyota CVTF-FE
| Let op de serviceinformatie | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 052 180, Toyota Gen. CVT FE, Toyota CVTF-TC, Toyota CVTF-FE, Toyota 08886-81390, Toyota 08886-02505, Suzuki CVTF 3320, Suzuki CVT1, Subaru K0425Y0711, Subaru K0421Y0700, Subaru CVTF, PSA PR |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault Elfmatic |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 80W-90
| Bruto gewicht [kg] | 4,71 |
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -59%
ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 04D, VOITH 55.6335.32
| Bruto gewicht [kg] | 0,964 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 04D, VOITH 55.6335.32, MB 236.7, MAN Type 339 Z1, MAN Type 339 V1, GM DEXRON II D, CATERPILLAR TO-2, ALLISON TRANSM. C-4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -57%
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 80W-90
| Bruto gewicht [kg] | 1,013 |
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -59%
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 04D
- -58%
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 90 |
- -56%
GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.1, MAN 341 Typ Z2
| API specificaties | GL-4 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 17A, MB 235.1, MAN 341 Typ Z2, MAN 341 Typ Z1, MAN 341 Typ E1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
- -65%
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 80W-90
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
- -95%
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 75W-80
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
- -60%
ZF TE-ML 03C, 10W, Caterpillar TO-4, Allison C4
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 03C, Caterpillar TO-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W |
| Fabrieksadvies voor olie | Allison C4 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, Volvo 97312, Scania STO 2 |
| Specificatie | SAE J2360 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | Iveco 18-1805 |
| API specificaties | MT-1, GL-5 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
75W-80, PSA B71 2330, PSA B71 2315, GL-4
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA B71 2330 |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2315 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
ZF TE-ML 03C, 10W, Caterpillar TO-4, Allison C4
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 03C, Caterpillar TO-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W |
| Fabrieksadvies voor olie | Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
SCANIA STO 1:0, MAN 342 Type M3, MAN 342 Type M2, MAN 342 Type M1
| Specificatie | SCANIA STO 1 |
| API specificaties | GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
- -82%
Jerrycan, Bevat mineraalolie, Ford Mercon, Voith 55,6335,32
| Lengte [mm] | 60 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Bevat mineraalolie |
| Fabrieksadvies voor olie | Ford Mercon, Voith 55,6335,32, Mercedes Benz 236,1, ZF TE-ML 04D, GM Dexron II D, MAN 339 Typ Z-1/V-1, ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 11A, Allison C-4, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 03D, CAT TO-2 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Rood |