Seat Terra Versnellingsbak olie
Volvo 97308, Toyota, Special Honda MTF-II, Peugeot Citroen (PSA
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-80, ZF TE-ML 02D/08, Volvo 97305, Renault Trucks
| Viscositeit klasse SAE | 75W-80 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 02D/08, Volvo 97305, Renault Trucks, MAN 341 Typ E3, IVECO, Eaton Extended Drain, DAF, 341 Typ Z3 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL3+ |
- -96%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, ZF TE-ML 08, VW 501 50 (G50), Ford ESD-M2C 175-A
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 08, VW 501 50 (G50), Ford ESD-M2C 175-A |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4+ |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4+, VW 501 50, 75W-90, Jerrycan
| Specificatie | API Other GL-4+ |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 50 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4, MB 235.73, Ford WSS-M2C200-D2, 75W
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 235.73, Ford WSS-M2C200-D2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4+, VW 501 50, 75W-90, Vat
| Specificatie | API Other GL-4+ |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 50 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW G 052 171 70W-75, GL-4 (synth) 75W-80, VW G 060 726 SAE 75W, VW G 052 726 SAE 75W
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Bundeltype | Tank |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, VW 502 00/505 00, Porsche A40, MB 229.3
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00/505 00, Porsche A40, MB 229.3, BMW Longlife-98 |
| Vrijgave van de fabrikant | API SN, ACEA A3/B4 |
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, VW 500 00, Longlife-01 FE (bis
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, VW 500 00, Longlife-01 FE (bis, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-S1, BMW Longlife-01 (bis, ACEA C2, 9.55535-S3, 506 01 (Ausnahme R5, 506 00, 505 01, 505 00, 503 01, 503 00, 502 00, 501 01, 2006), *nur zulässig für BM |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504 00/507 00, Porsche C30, Opel OV 040 1547 - G, MB-Freigabe 229.31, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C3, 229.52, 229.51, OV 040 1547 - D30 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, HAVAL, GWM, GM dexos2, GM-LL-B-025, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3 |
| Vrijgave van de fabrikant | Opel OV 040 1547 - G, MB-Freigabe 229.31, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C2/C3, 229.52, 229.51, OV 040 1547 - D30 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW G 070 726 A2, VW G 060 726, VW G 055 726, VW G 052 726
| Specificatie | VW G 070 726 A2, VW G 060 726, VW G 055 726, VW G 052 726, VW G 052 527 A2, VW G 052 512, VW G 052 178, VW G 052 171 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | GM 1940764, GM 1940004, GM 19259104, BMW MTF LT-3 |
| API specificaties | GL-4, GL-3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GL-4, VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 052 726
| Bruto gewicht [kg] | 0,972 |
| API specificaties | GL-4 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 052 726, VW G 052 527, VW G 052 512, VW G 052 178, PSA B71 2310, MINI 83 22 2 409 710, MINI 83 22 0 397 244, MINI 83 22 0 306 816, LEXUS Trans. Oil LF, LEXUS LV 75W MT, LEXUS JWS 2271, LEXUS 0888581001, INFINITI LV MT-1, HONDA MTF-III, FORD WSS-M2C200-E1, FORD WSS-M2C200-D3, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ2, Experya 75W, ELF Tranself NFX, DS 1618078480, DS (CAPSA) JWS 2271, CITROEN PSA B71 2310, CITROEN JWS 2271, CITROEN 1618078480, CASTROL BOT 350 M1, BMW MTF-LT-3, BMW DTF 1, BMW 83 22 2 409 710, BMW 83 22 0 397 244, BMW 83 22 0 306 816 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G G 50, VW G 009 317, Deels synthetische olie, Volvo 97308, 97309
| Specificatie | VW G G 50, VW G 009 317 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo 97308, 97309, FIAT 9.55550-MZ1, BMW MTF LT-2 |
| API specificaties | GL-4+, GL-3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, Volvo 97312, Scania STO 1:0, MB 235.9
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | Volvo 97312, Scania STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 12B, ZF TE-ML 07A, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Mack GO-J, Iveco, DAF, Arvin Meritor 076-N |
| Specificatie | Scania STO 2 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 055 512, VW G 052 726
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 055 512, VW G 052 726
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G G 052 178, VW G 055 512, VW G 052 726, VW G 052 527
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G G 052 178, VW G 055 512, VW G 052 726, VW G 052 527
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 055 512, VW G 052 726
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 055 512, VW G 052 726
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G G 052 178, VW G 055 512, VW G 052 726, VW G 052 527
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G G 052 178, VW G 055 512, VW G 052 726, VW G 052 527
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, Volvo 97312, Scania STO 1:0, MB 235.9
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | Volvo 97312, Scania STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 12B, ZF TE-ML 07A, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Mack GO-J, Iveco, DAF, Arvin Meritor 076-N |
| Specificatie | Scania STO 2 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, Volvo 97312, Scania STO 1:0, MB 235.9
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | Volvo 97312, Scania STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 12B, ZF TE-ML 07A, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Mack GO-J, Iveco, DAF, Arvin Meritor 076-N |
| Specificatie | Scania STO 2 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17H, ZF TE-ML 16C
| Let op de serviceinformatie | |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17H, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Specificatie | US MIL-PRF-2105E |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| API specificaties | MT-1, GL-5, GL-4 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.