×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Seat Terra Versnellingsbak olie
Versnellingsbakolie Vaico V60-0517
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
V60-0517
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoeveelheid | Doos |
| Hoogte [mm] | 880 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Breedte [mm] | 580 |
| Bundeltype | Jerrycan, Vat |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
€ 5.156,54
€ 5.156,54
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0518
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
V60-0518
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Breedte [mm] | 1000,0 |
| Hoogte [mm] | 1117 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Olie | Mineraal olie |
| Bundeltype | Tank |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
€ 24.543,12
€ 24.543,12
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Ravenol 1221104
75W, Volledig synthetisch, BMW 83227533818 MTF3, Mercedes A 001 989 8
1221104
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | BMW 83227533818 MTF3, Mercedes A 001 989 8, Suz.99000-22B27-036, VW/Audi G 060 726 A2, VW G 070 726 A2, VW G 055 532 A2, VW G 055 512 A2, VW G 052 527 A2, VW G 052 512 A2, VW G 052 171 A2, VW G 009 317 A2, Toyota 08885-81081, Toyota 08885-81001, PSA B71 2317, PSA B71 2316, PSA B71 2310, PSA 9730A8, Opel B0402167, MB 235.10, JWS 2271, GM 1940004, GM 19259105, GM 19259104, Ford WSS-M2C200-D3, Ford WSS-M2C200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BOT 350 M3, BOT 303, API GL-4, AC Delco 10-4037 |
€ 8.414,30
€ 3.786,44
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Ravenol 1222101
75W-90, Synthetische olie, VW G 060 726 A2, VW G 052 911 A2
1222101
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Olie | Synthetische olie |
| Specificatie | VW G 060 726 A2, VW G 052 911 A2, VW 501 50, Opel/GM B0401043, Ford M2C-175, API GL-4 |
€ 6.618,63
€ 2.846,00
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Ravenol 1223101
Mineraal olie, DTFR 13B100 (MB 235., ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02A
1223101
| Olie | Mineraal olie |
| Specificatie | DTFR 13B100 (MB 235., ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02A, MIL-L-2105 D, MB-Freigabe 235.1, MB 235.14, MAN 341 Z1, MAN 341 E1, Ford SQM-2C-9008 A, API GL-4 |
€ 1.880,76
€ 583,04
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Ravenol 1223101-004-01-999
Jerrycan, Mineraal olie, ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02A
1223101-004-01-999
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Mineraal olie |
| Specificatie | ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02A, MIL-L-2105 D, MB-Freigabe 235.1, MB 235.14, MAN 341 Z1, MAN 341 E1, Ford SQM-2C-9008 A, API GL-4, DTFR 13B100 (MB 235. |
€ 179,93
€ 62,98
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Shell 550072758
80W-90, GL-4, Kan
550072758
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
€ 152,93
€ 152,93
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Comma EP 80W90 GL-4
MB 235.1, Ford SQ-M2C9008-A, API GL-4, API GL-3
EP 80W90 GL-4
| Vrijgave van de fabrikant | MB 235.1, Ford SQ-M2C9008-A |
| Specificatie | API GL-4, API GL-3, Gear Oil |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
€ 4.401,81
€ 176,07
- -96%
Tijdelijk uitverkocht
Cardan olie (Differentieel) Valvoline GO75W90
VW G 50, Volledig synthetisch, GM 1940182/1940768, BMW MTF LT-4
GO75W90
| Specificatie | VW G 50 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | GM 1940182/1940768, BMW MTF LT-4 |
| API specificaties | GL-4, GL-3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
€ 8.116,44
€ 405,82
- -95%
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Mobil 2015101010U5
10W-60, API SN, API SM, API SL
2015101010U5
| Viscositeit klasse SAE | 10W-60 |
| Specificatie | API SN, API SM, API SL, API SJ, ACEA A3/B4 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB-229.1, API SN, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA A3/B4 |
€ 964,60
€ 366,55
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 20153010D130
75W-90, API GL-5, API GL-4, STO 1:1 G
20153010D130
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Specificatie | API GL-5, API GL-4 |
| Fabrieksadvies voor olie | STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | TE-ML 21A, TE-ML 19C, TE-ML 17B, TE-ML 16B, TE-ML 12N, TE-ML 12L, TE-ML 05A, TE-ML 02B, SAE J 2360, O-76-E, GO-J, 342 Typ M3, 341 Typ Z2, 341 Typ GA1 |
€ 6.636,85
€ 2.588,37
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Liqui Moly 20843
VW G 052 178, Toyota, Peugeot Citroen (B71, MTF LT-3
20843
Fabrieksadvies voor olie: VW G 052 178, Toyota, Peugeot Citroen (B71, MTF LT-3, G 070 726, G 060 726, G 055 512, G 052 726, G 052 512, Ford WSS-M2C 200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BMW 83 22 7 533 818, 08885-81081, 08885-81001Vrijgave van de fabrikant: API GL4Bundeltype: JerrycanInhoud [liter]: 20Viscosite...
€ 1.203,60
€ 421,26
- -65%
Tijdelijk uitverkocht