×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Skoda 120 Versnellingsbak olie
Versnellingsbakolie Liqui Moly 20464
ZF TE-ML 02D/08, Volvo 97305, Renault Trucks, MAN 341 Typ E3
20464
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 02D/08, Volvo 97305, Renault Trucks, MAN 341 Typ E3, IVECO, Eaton Extended Drain, DAF, 341 Typ Z3 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL3+ |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-80 |
€ 72,60
€ 32,67
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Kroon Oil Gearlube GL-4 80W 5 Liter Kan 01323
80W, MIL-L-2105, API GL-4, Kan
01323
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Specificatie | MIL-L-2105, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Mineraal olie |
€ 83,37
€ 47,52
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Versnellingsbakolie Mobil 201510301041
5W-40, API SN, API SM, API SL
201510301041
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Specificatie | API SN, API SM, API SL, API SJ, ACEA A3/B4 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-M2, Fiat 9.55535-G2, API SN, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA A3/B4, ACEA A3/B3, AAE (STO 003) Grp B7 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, RN0710, RN0700, PSA B71 2296, Porsche A40, MB-Approval 229.3 |
€ 4.237,75
€ 1.567,97
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Uitlaatpijp MPM 10999
10999
| Lengte [mm] | 2390 |
| Gewicht (kg) | 4,65 |
| Kenletter | 67 |
| Pijpverbinder | 9 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 |
| Garantie | 3 |
€ 4.561,86
€ 4.561,86
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuisolie / Versnellingsbakolie MPM 60000
60000
| Multipurpose Grease EP-2 | |
| Multipurpose Grease EP-2. |
€ 14,28
€ 14,28
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuisolie / Versnellingsbakolie MPM 65000B
65000B
| Lithium Complex grease EP-2 | |
| Lithium Complex grease EP-2. |
€ 17,36
€ 17,36
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie MPM 11205
80W-90, MB 235.0, MAN 342 Typ M1, ZF TE-ML 16B/17B/19B
11205
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | MB 235.0, MAN 342 Typ M1, ZF TE-ML 16B/17B/19B, MIL-L-2105D, API GL-5 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Mineraal olie |
€ 1.104,73
€ 1.104,73
Tijdelijk uitverkocht
€ 216,81
€ 216,81
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuisolie Motul 34700
GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.1, MAN 341 Typ Z2
34700
| API specificaties | GL-4 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 17A, MB 235.1, MAN 341 Typ Z2, MAN 341 Typ Z1, MAN 341 Typ E1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
€ 3.949,46
€ 1.382,32
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Shell Spirax S4 G 75W-80 Vat 209 Liter 550027991
75W-80, PSA B71 2330, PSA B71 2315, GL-4
550027991
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA B71 2330 |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2315 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
€ 1.659,37
€ 1.659,37
Tijdelijk uitverkocht