Skoda Karoq Versnellingsbak olie
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, Volvo 97312, Scania STO 2 |
| Specificatie | SAE J2360 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | Iveco 18-1805 |
| API specificaties | MT-1, GL-5 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Stuk, Fles, VW G 070 726, VW G 060 726
| Hoeveelheid | Stuk |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 052 178, VW G 052 512, VW G 052 726, VW G 055 512, Ford WSS-M2C 200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BMWMTF LT-3, BMW 83 22 7 533 818 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| API specificaties | GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
75W, VW G 052 178, Toyota, Peugeot Citroen (B71
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 052 178, Toyota, Peugeot Citroen (B71, MTF LT-3, G 070 726, G 060 726, G 055 512, G 052 726, G 052 512, Ford WSS-M2C 200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BMW 83 22 7 533 818, 08885-81081, 08885-81001 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4 |
- -65%
ZF TE-ML 11, VW G 052 182, Volvo 1161838, Renault DW5/DW6
- -67%
5W-30, API Gasoline SL, ACEA A3/B4, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SL, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 229.3, MB 226.5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, API Gasoline SL, ACEA A3/B4, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SL, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 229.3, MB 226.5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-40, Peugeot Citroen (PSA, Opel GM-LL-B-025, MS-10850
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | Peugeot Citroen (PSA, Opel GM-LL-B-025, MS-10850, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-H2, Chrysler MS-10725, 9.55535-Z2, 9.55535-N2, 9.55535-M2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00/505 00, RN 0710, Renault RN 0700, Porsche A40, Peugeot Citroen (PSA, MB-Freigabe 229.5, BMW Longlife-01, API SP, ACEA A3/B4 |
- -62%
VW G 055 529, VW TL 52529-C, VW DCTF-2, geel
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW G 055 529, VW TL 52529-C, VW DCTF-2 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
- -38%
75W-90, MT-1, GL-5, GL-4
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| API specificaties | MT-1, GL-5, GL-4 |
| Hoeveelheid | Doos |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Kleur | Geel |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Lengte [mm] | 60 |
| Fabrieksadvies voor olie | 235.8, G 052 145 S2, MIL-L-2105 E |
| Bundeltype | Fles |
Fles, Synthetisch, MTF-LT-5, VW TL 525 29-C
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | MTF-LT-5, VW TL 525 29-C, Renault EDC 6-speed, Ford WSS-M2C-200-D2, Pentosin FFL-3, BMW DCTF-1, PSA 6DCT451, Renault BOT 450, MB 236.21, Pentosin FFL-4, VW TL 521 82, PSA DCS 6-speed, Dia Queen SSTF-I, BMW MTF LT-5, Ford WSS-M2C936-A |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Type versnellingsbak | DSG |
| Hoeveelheid | Liter |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V10-3223, V10-3025 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Bruin |
Jerrycan, Synthetisch, MTF-LT-5, VW TL 525 29-C
| Lengte [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | MTF-LT-5, VW TL 525 29-C, Renault EDC 6-speed, Ford WSS-M2C-200-D2, Pentosin FFL-3, BMW DCTF-1, PSA 6DCT451, Renault BOT 450, MB 236.21, Pentosin FFL-4, VW TL 521 82, PSA DCS 6-speed, Dia Queen SSTF-I, BMW MTF LT-5, Ford WSS-M2C936-A |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V10-3223, V10-3025 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Bruin |
Vat, Synthetisch, MTF-LT-5, VW TL 525 29-C
| Breedte [mm] | 380,0 |
| Lengte [mm] | 380 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Hoogte [mm] | 605 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | MTF-LT-5, VW TL 525 29-C, Renault EDC 6-speed, Ford WSS-M2C-200-D2, Pentosin FFL-3, BMW DCTF-1, PSA 6DCT451, Renault BOT 450, MB 236.21, Pentosin FFL-4, VW TL 521 82, PSA DCS 6-speed, Dia Queen SSTF-I, BMW MTF LT-5, Ford WSS-M2C936-A |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V10-3025, V10-3223 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Bruin |
Vat, Synthetisch, MTF-LT-5, VW TL 525 29-C
| Hoogte [mm] | 880 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Breedte [mm] | 580,0 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | MTF-LT-5, VW TL 525 29-C, Renault EDC 6-speed, Ford WSS-M2C-200-D2, Pentosin FFL-3, BMW DCTF-1, PSA 6DCT451, Renault BOT 450, MB 236.21, Pentosin FFL-4, VW TL 521 82, PSA DCS 6-speed, Dia Queen SSTF-I, BMW MTF LT-5, Ford WSS-M2C936-A |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V10-3223, V10-3025 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Bruin |
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Tank, Synthetisch, MTF-LT-5, Renault EDC 6-speed
| Hoogte [mm] | 1117 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Breedte [mm] | 1000,0 |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Bundeltype | Tank |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | MTF-LT-5, Renault EDC 6-speed, Ford WSS-M2C-200-D2, Pentosin FFL-3, BMW DCTF-1, Renault BOT 450, MB 236.21, Pentosin FFL-4, VW TL 521 82, VW TL 525 29-C, PSA 6DCT451, PSA DCS 6-speed, Dia Queen SSTF-I, BMW MTF LT-5, Ford WSS-M2C936-A |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Type versnellingsbak | DSG |
| Hoeveelheid | Liter |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V10-3223, V10-3025 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Bruin |
Jerrycan, Synthetisch, MTF-LT-5, VW TL 525 29-C
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | MTF-LT-5, VW TL 525 29-C, Renault EDC 6-speed, Ford WSS-M2C-200-D2, Pentosin FFL-3, BMW DCTF-1, PSA 6DCT451, Renault BOT 450, MB 236.21, Pentosin FFL-4, VW TL 521 82, PSA DCS 6-speed, Dia Queen SSTF-I, BMW MTF LT-5, Ford WSS-M2C936-A |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Type versnellingsbak | DSG |
| Hoeveelheid | Liter |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-0009 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Bruin |
VW G 052 182, VW G 0, MB 236.21, Ford M2C200-D2, Ford, PSA Part No 9734 S2
| Vrijgave van de fabrikant | VW G 052 182, VW G 0, MB 236.21, Ford M2C200-D2, Ford, PSA Part No 9734 S2, BMW MTF LT-5, BMW DC |
| Specificatie | Castrol BOT 341/450, Dia Queen SSTF-1, Shell TF DCT-F3, Pentosin FFL-3 |
| Chemische eigenschappen | Dikvloeibaar |
- -67%
VW G 052 182, Volledig synthetisch, MB 239.21, MB 236.25
| Specificatie | VW G 052 182 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 239.21, MB 236.25, MB 236.24, MB 236.21, Ford M2C936A |
- -65%
VW/ Audi G 055 529, VW G 055 536, Volledig synthetisch, BMW MTF LT-5
| Specificatie | VW/ Audi G 055 529, VW G 055 536 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | BMW MTF LT-5, BMW DCTF-1+ |
- -68%
730DHB/DHC 7DC T300, Hyundai/Kia 04300-2N, GWM 7DCT450, VW TL 52529-C
- -65%
VOLVO Powershift6V, RENAULT DCS-6 VEL., CITROEN DSC-6 VEL., PEUGEOT DSC-6 VEL.
G 055 529, Approval VW TL52529C, Kan, Synthetisch
| Specificatie | G 055 529, Approval VW TL52529C |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 25 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Geel |
FORD WSS-M2C204-A2, Kan, Synthetisch, Liter
| Specificatie | FORD WSS-M2C204-A2 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 25 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Groen |
DEXRON ULV, G060540, G053001, ATF7
| Specificatie | DEXRON ULV, G060540, G053001, ATF7 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 25 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Rood |
API GL-4, Kan, Synthetisch, Liter
| Specificatie | API GL-4 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 25 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Geel |
VW 501 50, MB 235.72, G 51, G 50
| Fabrieksadvies voor olie | VW 501 50, MB 235.72, G 51, G 50, G 052 911, G 052 190, G 052 157, G 052 145, G 005 000, Ford WSD-M2C 200-C, Ford ESD-M2C 175-A, ESD-M2C 186-A, BMW MTF LT-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4 |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
- -65%
Fiat 9.55535-M2, VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-M2, Renault RN 0710, Renault RN 0700 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3 |
| API specificaties | SN+ |
| ACEA specificaties | A3/B4, A3/B3 |
| Inhoud [liter] | 209 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
Fiat 9.55535-M2, VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-M2, Renault RN 0710, Renault RN 0700 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3 |
| API specificaties | SN+ |
| ACEA specificaties | A3/B4, A3/B3 |
| Inhoud [liter] | 55 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
Kan, Synthetisch, Liter, geel
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Geel |
G 055 529, TL 52 529-C, Kan, Synthetisch
| Specificatie | G 055 529, TL 52 529-C |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Geel |
FORD WSS-M2C204-A2, Kan, Synthetisch, Liter
| Specificatie | FORD WSS-M2C204-A2 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Groen |