Subaru SVX Versnellingsbak olie
10W-40, Wuling, RN 0710, Renault RN 0700
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, RN 0710, Renault RN 0700, Peugeot Citroen (PSA, MB 229.1, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-D2, 9.55535-G2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01/505 00, MB-Freigabe 229.3, API SN, ACEA A3/B4 |
- -8%
5W-30, IVECO 18-1811 S1, Ford WSS-M2C 913-A, Fiat 9.55535-G1
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | IVECO 18-1811 S1, Ford WSS-M2C 913-A, Fiat 9.55535-G1, 913-C, 913-B |
| Vrijgave van de fabrikant | Jaguar, Ford WSS-M2C 913-D, API SL, ACEA A5/B5, Land Rover STJLR.03 |
- -65%
5W-30, API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, FIAT 9.55535-S3, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, FIAT 9.55535-S3, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
- -70%
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
- -64%
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
API Other GL-5, DTFR 12B100 MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | DTFR 12B100 MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
5W-30, API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | GM dexos2??? superse |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
VW TL 521 45-X, VW TL 521 90, MB 239.71, MB 239.72
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 521 45-X, VW TL 521 90, MB 239.71, MB 239.72, MB 235.75, MB 235.74 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Kleur | Geel |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| API specificaties | GL-5 |
VW TL 521 45-X, VW TL 521 90, MB 239.71, MB 239.72
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 521 45-X, VW TL 521 90, MB 239.71, MB 239.72, MB 235.75, MB 235.74 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Kleur | Geel |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| API specificaties | GL-5 |
Deels synthetische olie, DTFR 13C140 (MB 236., ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A
| Olie | Deels synthetische olie |
| Specificatie | DTFR 13C140 (MB 236., ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 05L, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Voith H55.6335.xx, Renk Doromat, MB 236.7, MB 236.6, MAN 339 Z1, GM Dexron® II D, Ford SQM-9010B, Ford MERCON®, Ford M2C-185A, Ford M2C-166H, Ford M2C-138 CJ, CVT, Caterpillar TO-2, Allison C4, Allison C3 |
- -63%
75W-90, API GL-5
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5 |
- -64%
80W-90, API GL-5, API MT-1, 341 Typ GA1
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5, API MT-1 |
| Vrijgave van de fabrikant | 341 Typ GA1, 341 Typ Z2, 342 Typ M2, TE-ML 02B, TE-ML 05A, TE-ML 12L, TE-ML 12M, TE-ML 16B, TE-ML 17H, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ E2, API GL-4, API GL-5, API MT-1, Axle Oil, Large Man Trans Oil, MIL-PRF-2105E, O-76-D, STO 1 |
- -63%
85W-90, API GL-5, 342 Typ M1
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | 342 Typ M1, API GL-5, TE-ML 07A |
| Vrijgave van de fabrikant | Approval 235.0, DTFR 12B100, TE-ML 16C, TE-ML 17B, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
- -63%
80W-90, API GL-5, 342 Typ M3, Approval 235.20
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | 342 Typ M3, Approval 235.20, DTFR 12B100, TE-ML 05A, TE-ML 12L, TE-ML 12M, TE-ML 16B, TE-ML 17B, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5, STO 1 |
- -66%
80W-90, API GL-5
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5 |
- -66%
85W-90, API GL-5, LSD Gear Oil, TE-ML 05C
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | LSD Gear Oil, TE-ML 05C, TE-ML 16E |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5, TE-ML 12C, TE-ML 21C |
- -61%
MB 236.6, MB 236.2, Dexron B, II, IID, ATF Type A Suffix A
| Vrijgave van de fabrikant | MB 236.6, MB 236.2, Dexron B, II, IID, ATF Type A Suffix A |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
- -67%
5W-30, API Gasoline SL, ACEA A3/B4, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SL, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 229.3, MB 226.5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, API Gasoline SL, ACEA A3/B4, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SL, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 229.3, MB 226.5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
10W-40, API Gasoline SN, ACEA A3/B4, ACEA A3/B3
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA A3/B4, ACEA A3/B3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 226.5, FIAT 9.55535-D2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
5W-30, ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA A5/B5
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA A5/B5, ACEA A1/B1 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford WSS-M2C913-D, Ford WSS-M2C913-C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA A5/B5
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA A5/B5, ACEA A1/B1 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford WSS-M2C913-D, Ford WSS-M2C913-C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |