×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Dacia Sandero Zuiger
Zuiger NE 130038001000
Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal
130038001000
| Zuigerdiameter [mm] | 75,95 |
| Lengte [mm] | 66,00 |
| Gatdiameter [mm] | 76,00 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal |
| Compressiehoogte [mm] | 41,70 |
| Komdiameter [mm] | 47 |
| Boutlengte [mm] | 60 |
| Komdiepte 1 [mm] | 13,50 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 0,25 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 0,43 |
| Standaardmaat | |
| Zuigerspeling [mm] | 0,055 |
€ 291,51
€ 102,03
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuiger NE 130038001021
Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal
130038001021
| Zuigerdiameter [mm] | 75,95 |
| Lengte [mm] | 66,00 |
| Diameter [mm] | 76,50 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal |
| Compressiehoogte [mm] | 41,70 |
| Komdiameter [mm] | 47 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 13,50 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 0,25 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 0,43 |
| Overmaat [mm] | 0,50 |
| Zuigerspeling [mm] | 0,055 |
€ 291,51
€ 102,03
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuiger NE 130038002100
130038002100
| Lengte [mm] | 55,00 |
| Gatdiameter [mm] | 79,50 |
| Boutdiameter [mm] | 20 |
| Compressiehoogte [mm] | 31,70 |
| Boutlengte [mm] | 62 |
| Komdiepte 1 [mm] | 1,30 |
| Standaardmaat |
€ 141,19
€ 49,42
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuiger NE 130038002121
130038002121
| Lengte [mm] | 55,00 |
| Gatdiameter [mm] | 80,00 |
| Boutdiameter [mm] | 20 |
| Compressiehoogte [mm] | 31,70 |
| Boutlengte [mm] | 62 |
| Komdiepte 1 [mm] | 1,30 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,90 |
| Overmaat [mm] | 0,50 |
€ 141,19
€ 49,42
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuiger NE 130038002600
Met zuigerveerdrager, voor trapesiumvormige drijfstang
130038002600
| Lengte [mm] | 66,00 |
| Gatdiameter [mm] | 76,00 |
| Boutdiameter [mm] | 25 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zuigerveerdrager, voor trapesiumvormige drijfstang |
| Compressiehoogte [mm] | 41,78 |
| Boutlengte [mm] | 60 |
| Komdiepte 1 [mm] | 14,00 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 0,48 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 0,28 |
| Standaardmaat |
€ 151,08
€ 52,88
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuiger NE 130038002621
130038002621
| Lengte [mm] | 66,00 |
| Gatdiameter [mm] | 76,50 |
| Boutdiameter [mm] | 25 |
| Compressiehoogte [mm] | 41,78 |
| Boutlengte [mm] | 60 |
| Komdiepte 1 [mm] | 14,00 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 0,48 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 0,28 |
€ 151,08
€ 52,88
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuiger NE 130038003400
130038003400
| Lengte [mm] | 44,75 |
| Gatdiameter [mm] | 69,00 |
| Boutdiameter [mm] | 17,50 |
| Compressiehoogte [mm] | 26,65 |
| Komdiameter [mm] | 60 |
| Boutlengte [mm] | 54 |
| Komdiepte 1 [mm] | 1,00 |
| Standaardmaat |
€ 135,50
€ 47,42
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuiger NE 130038003700
130038003700
| Lengte [mm] | 58,00 |
| Gatdiameter [mm] | 79,50 |
| Zuigerovermaat [mm] | 2,55 |
| Boutdiameter [mm] | 19 |
| Compressiehoogte [mm] | 35,83 |
| Boutlengte [mm] | 62 |
| Standaardmaat |
€ 140,71
€ 49,25
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuiger NE 130038003721
130038003721
| Lengte [mm] | 58,00 |
| Gatdiameter [mm] | 80,00 |
| Boutdiameter [mm] | 19 |
| Compressiehoogte [mm] | 35,83 |
| Boutlengte [mm] | 62 |
€ 140,71
€ 49,25
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuiger NE 130351000100
130351000100
| Lengte [mm] | 52,80 |
| Gatdiameter [mm] | 79,50 |
| Boutdiameter [mm] | 19 |
| Compressiehoogte [mm] | 28,50 |
| Boutlengte [mm] | 61,70 |
| Standaardmaat |
€ 231,15
€ 80,90
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuiger NE 130351000121
130351000121
| Lengte [mm] | 52,80 |
| Gatdiameter [mm] | 80,00 |
| Boutdiameter [mm] | 19 |
| Compressiehoogte [mm] | 28,50 |
| Boutlengte [mm] | 61,70 |
€ 231,15
€ 80,90
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveerset Mahle Original 021 RS 10110 0N1
3. DSF 2.0 Cr, 2. M 1.75 IFU, 1. ET 1.75 PVD
021 RS 10110 0N1
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 76,50 |
| Componentennummer | 3. DSF 2.0 Cr, 2. M 1.75 IFU, 1. ET 1.75 PVD |
€ 119,00
€ 41,65
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-105207-00
2.5mm 712 CR P ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
08-105207-00
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR P ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
€ 51,39
€ 21,07
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-123400-00
2.5mm 231 NT GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 2.0mm 001IF CK P KV1
08-123400-00
| Cilinderboring [mm] | 76 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 NT GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 2.0mm 001IF CK P KV1 |
| Standaardmaat |
€ 35,49
€ 35,49
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-123405-30
2.5mm 231LKZ CRP G13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 2.0mm 001IF CK P KV1
08-123405-30
| Cilinderboring [mm] | 76,25 |
| Componentennummer | 2.5mm 231LKZ CRP G13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 2.0mm 001IF CK P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,25 |
€ 139,56
€ 22,32
- -84%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-123407-00
2.5mm 231 NT GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 2.0mm 001IF CK P KV1
08-123407-00
| Cilinderboring [mm] | 76,5 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 NT GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 2.0mm 001IF CK P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
€ 27,89
€ 27,89
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-123407-30
2.5mm 231LKZ CRP G13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 2.0mm 001IF CK P KV1
08-123407-30
| Cilinderboring [mm] | 76,5 |
| Componentennummer | 2.5mm 231LKZ CRP G13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 2.0mm 001IF CK P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
€ 71,92
€ 23,01
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-450000-00
2.5mm 712 CR ST, 1.5mm 005IFU P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
08-450000-00
| Cilinderboring [mm] | 69 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR ST, 1.5mm 005IFU P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
€ 30,58
€ 30,58
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-450007-10
2.5mm 712 CR ST, 1.5mm 005IFU P KV1, 1.2mm 001 NT ST
08-450007-10
| Cilinderboring [mm] | 69,5 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR ST, 1.5mm 005IFU P KV1, 1.2mm 001 NT ST |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
€ 40,39
€ 12,92
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Zuiger Engitech ENT050918 STD
ENT050918 STD
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Boutdiameter [mm] | 20 |
| Boutlengte [mm] | 62 |
€ 144,29
€ 50,51
- -65%
Tijdelijk uitverkocht