Fiat Fiorino Zuiger
Met uitsparing voor oliesproeier, Met zuigerveerdrager, 08-783808-00
| Cilinderboring [mm] | 83,2 |
| Hoogte [mm] | 78,6 |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Zuigerovermaat [mm] | 2,6 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 08-783808-00 |
| Compressiehoogte [mm] | 42,8 |
| Boutlengte [mm] | 69 |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
Gehard anodiseert, Met zuigerveerdrager, 08-783808-00
| Cilinderboring [mm] | 83,2 |
| Oppervlakte | Gehard anodiseert |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Zuigerovermaat [mm] | 2,5 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 08-783808-00 |
| Compressiehoogte [mm] | 42,4 |
| Boutlengte [mm] | 69 |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
Met zuigerveerdrager, 08-785400-00
| Cilinderboring [mm] | 82,6 |
| Hoogte [mm] | 75,8 |
| Zuigerovermaat [mm] | 2,5 |
| Boutdiameter [mm] | 25 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 08-785400-00 |
| Compressiehoogte [mm] | 42,6 |
| Boutlengte [mm] | 70 |
| Standaardmaat | |
| Zuigerspeling [mm] | 0,06 |
Met zuigerveerdrager, 08-785408-00
| Cilinderboring [mm] | 83,2 |
| Hoogte [mm] | 75,8 |
| Zuigerovermaat [mm] | 2,5 |
| Boutdiameter [mm] | 25 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 08-785408-00 |
| Compressiehoogte [mm] | 42,6 |
| Boutlengte [mm] | 70 |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
2.0mm 231 P F14, 2.0mm 001 CK P KV1, 1.5mm 023 P F14
| Cilinderboring [mm] | 69,6 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 P F14, 2.0mm 001 CK P KV1, 1.5mm 023 P F14 |
| Standaardmaat |
- -21%
2.0mm 231 P F14, 2.0mm 001 CK P KV1, 1.5mm 023 P F14
| Cilinderboring [mm] | 70 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 P F14, 2.0mm 001 CK P KV1, 1.5mm 023 P F14 |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
- -21%
3.947mm 231 P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA
| Cilinderboring [mm] | 65,4 |
| Componentennummer | 3.947mm 231 P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
- -17%
3.947mm 231 P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA
| Cilinderboring [mm] | 65,6 |
| Componentennummer | 3.947mm 231 P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 CR P KV1, 2.0mm 005 P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 76 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 CR P KV1, 2.0mm 005 P GOE13 |
| Standaardmaat |
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 CR P KV1, 2.0mm 005 P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 76,6 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 CR P KV1, 2.0mm 005 P GOE13 |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
- -43%
2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.5mm 005 P F14, 1.5mm 001 GDC P KV4
| Cilinderboring [mm] | 70 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.5mm 005 P F14, 1.5mm 001 GDC P KV4 |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
- -73%
2mm 231LKZ CR P KV1, 1.2mm 026 P GOE13, 1.0mm 001IF NT ST
| Cilinderboring [mm] | 72,4 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CR P KV1, 1.2mm 026 P GOE13, 1.0mm 001IF NT ST |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
- -57%
2.0mm 231LKZ CRP G13, 1.5mm 005 P F12/F14, 1.5mm 001 GDC P KV4
| Cilinderboring [mm] | 69,6 |
| Componentennummer | 2.0mm 231LKZ CRP G13, 1.5mm 005 P F12/F14, 1.5mm 001 GDC P KV4 |
| Standaardmaat |
- -21%
4.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 MOL P KV1, 2.0mm 026 P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 82,6 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 MOL P KV1, 2.0mm 026 P GOE13 |
| Standaardmaat |
- -8%
4.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 026 P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 82,6 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 026 P GOE13 |
| Standaardmaat |
- -64%
4.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 MOL P KV1, 2.0mm 026 P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 83,2 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 MOL P KV1, 2.0mm 026 P GOE13 |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
- -53%
3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 86,8 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
- -47%
3.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 MOL P KV1, 2.0mm 005IFU P F14
| Cilinderboring [mm] | 83,2 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 MOL P KV1, 2.0mm 005IFU P F14 |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
- -24%
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 MOL P KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 82,6 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 MOL P KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13 |
| Standaardmaat |
- -23%
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 MOL P KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 83,2 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 MOL P KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13 |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
- -50%
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 83,2 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13 |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
- -66%
3. DSF 3.94 Cr, 2. NM 2.0 P, 1. R1.75 IF Cr
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 26 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 65,0 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.94 Cr, 2. NM 2.0 P, 1. R1.75 IF Cr |
- -52%
3. DSF 3.94 Cr, 2. NM 2.0 P, 1. R1.75 IF Cr
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,90 |
| Nettogewicht [g] | 14 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 65,4 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.94 Cr, 2. NM 2.0 P, 1. R1.75 IF Cr |
- -52%
3. DSF 3.94 Cr, 2. NM 2.0 P, 1. R1.75 IF Cr
| Nettogewicht [g] | 36 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 65,6 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.94 Cr, 2. NM 2.0 P, 1. R1.75 IF Cr |
- -52%
3. DSF 3.94 Cr, 2. NM 2.0 P, 1. R1.75 IF Cr
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 26 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 66,0 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.94 Cr, 2. NM 2.0 P, 1. R1.75 IF Cr |
- -52%
3. SSF 3.94 P, 2. NM 2.0 P, 1. R1.75 IF Cr
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 26 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 65,0 |
| Componentennummer | 3. SSF 3.94 P, 2. NM 2.0 P, 1. R1.75 IF Cr |
- -54%
3. SSF 3.94 P, 2. NM 2.0 P, 1. R1.75 IF Cr
| Nettogewicht [g] | 40 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,90 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 65,4 |
| Componentennummer | 3. SSF 3.94 P, 2. NM 2.0 P, 1. R1.75 IF Cr |
- -55%
3. DSF 4.0 Cr, 2. N 2.0 Mo P, 1. T 2.5 Mo P
| Nettogewicht [g] | 41 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 82,6 |
| Componentennummer | 3. DSF 4.0 Cr, 2. N 2.0 Mo P, 1. T 2.5 Mo P |
- -54%
3. DSF 4.0 Cr, 2. N 2.0 Mo P, 1. T 2.5 Mo P
| Nettogewicht [g] | 31 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 83,0 |
| Componentennummer | 3. DSF 4.0 Cr, 2. N 2.0 Mo P, 1. T 2.5 Mo P |
- -54%
3. DSF 4.0 Cr, 2. N 2.0 Mo P, 1. T 2.5 Mo P
| Nettogewicht [g] | 39 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 83,2 |
| Componentennummer | 3. DSF 4.0 Cr, 2. N 2.0 Mo P, 1. T 2.5 Mo P |
- -54%
Zonder koelkanaal, Met zuigerveerdrager, 3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 P
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 630 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 79,2 |
| Cilinderboring [mm] | 76,0 |
| Boutdiameter [mm] | 22,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 P, 1. T 2.5 Mo |
| Productienummer | 76 V 94 |
| Compressiehoogte [mm] | 47,15 |
| Komdiameter [mm] | 37 |
| Boutlengte [mm] | 64,5 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 14,4 |
| Standaardmaat | |
| Zuigerspeling [mm] | 0,04 |
- -61%
Zonder koelkanaal, Met zuigerveerdrager, 3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 P
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 645 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 79,2 |
| Cilinderboring [mm] | 76,4 |
| Boutdiameter [mm] | 22,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 P, 1. T 2.5 Mo |
| Productienummer | 76 V 94 |
| Compressiehoogte [mm] | 47,15 |
| Komdiameter [mm] | 37 |
| Boutlengte [mm] | 64,5 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 14,4 |
| Zuigerspeling [mm] | 0,04 |
- -48%