Fiat Grande Punto Zuiger
3. 2,50, 2. 1,20, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 70,80 |
| Componentennummer | 3. 2,50, 2. 1,20, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 1,50, 1. 2,00
| Gatdiameter [mm] | 69,60 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,50, 1. 2,00 |
| Standaardmaat |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Boutlengte [mm] | 68,95 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 70 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Boutlengte [mm] | 56 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 72,4 |
| Boutdiameter [mm] | 18 |
| Boutlengte [mm] | 49 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 69,6 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Boutlengte [mm] | 55 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 72,00 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,50
| Gatdiameter [mm] | 69,60 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,50 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 1,50, 1. 2,00
| Gatdiameter [mm] | 69,60 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,50, 1. 2,00 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met uitsparing voor oliesproeier, voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, 08-137606-00
| Cilinderboring [mm] | 70 |
| Hoogte [mm] | 63,4 |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 08-137606-00 |
| Compressiehoogte [mm] | 40,43 |
| Komdiameter [mm] | 37 |
| Boutlengte [mm] | 56 |
| Komdiepte 1 [mm] | 12,4 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,2 |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF2.0 Cr P, 2. NM 2.0 P, 1. R 2.0 CrK
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 29 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 82,0 |
| Componentennummer | 3. DSF2.0 Cr P, 2. NM 2.0 P, 1. R 2.0 CrK |
- -58%
2.0mm 231LKZ CRP G13, 2.0mm 001 GDC P KV4, 1.75mm 026 P F14
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 231LKZ CRP G13, 2.0mm 001 GDC P KV4, 1.75mm 026 P F14 |
| Standaardmaat |
- -50%
2.0mm 231 P GOE13, 1.2mm 005IFU P GOE13, 1.0mm 001IF NT ST
| Cilinderboring [mm] | 72 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 P GOE13, 1.2mm 005IFU P GOE13, 1.0mm 001IF NT ST |
| Standaardmaat |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 2.0 Cr, 2. M 1.5 IFU P, 1. R 2.0 CrK
| Cilinderboring [mm] | 69,6 |
| Componentennummer | 3. DSF 2.0 Cr, 2. M 1.5 IFU P, 1. R 2.0 CrK |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.5mm 005 P F14, 1.5mm 001 GDC P KV4
| Cilinderboring [mm] | 69,6 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.5mm 005 P F14, 1.5mm 001 GDC P KV4 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 72 |
| Boutdiameter [mm] | 18 |
| Boutlengte [mm] | 49 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2mm 231LKZ CR P KV1, 1.2mm 026 P GOE13, 1.0mm 001IF NT ST
| Cilinderboring [mm] | 72 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CR P KV1, 1.2mm 026 P GOE13, 1.0mm 001IF NT ST |
| Standaardmaat |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Voor trapesiumvormige drijfstang, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager
| Lengte [mm] | 62,4 |
| Gatdiameter [mm] | 69,60 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Compressiehoogte [mm] | 40,4 |
| Komdiameter [mm] | 37 |
| Boutlengte [mm] | 56,50 |
| Komdiepte 1 [mm] | 12,7 |
| Standaardmaat |
- -61%
| Lengte [mm] | 62,40 |
| Gatdiameter [mm] | 70,00 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Compressiehoogte [mm] | 40,40 |
| Komdiameter [mm] | 37 |
| Boutlengte [mm] | 56,50 |
| Komdiepte 1 [mm] | 12,70 |
| Overmaat [mm] | 0,40 |
- -70%
| Lengte [mm] | 62,40 |
| Gatdiameter [mm] | 70,20 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Compressiehoogte [mm] | 40,40 |
| Komdiameter [mm] | 37 |
| Boutlengte [mm] | 56,50 |
| Komdiepte 1 [mm] | 12,70 |
| Overmaat [mm] | 0,60 |
- -70%
1.CR2.P3.CR, 1.1,20 2.1,20 3.2,00
| Cilinderboring [mm] | 72 |
| Componentennummer | 1.CR2.P3.CR, 1.1,20 2.1,20 3.2,00 |
- -54%
1.CR2.P3.CR, 1.1,50 2.1,50 3.2,00
| Cilinderboring [mm] | 69,6 |
| Componentennummer | 1.CR2.P3.CR, 1.1,50 2.1,50 3.2,00 |
| Standaardmaat |
- -53%
1.CR2.P3.CR, 1.1,20 2.1,20 3.2,50
| Cilinderboring [mm] | 70,8 |
| Componentennummer | 1.CR2.P3.CR, 1.1,20 2.1,20 3.2,50 |
- -53%
1.CR2.P3.CR, 1.1,20 2.1,20 3.2,50
| Cilinderboring [mm] | 71,2 |
| Componentennummer | 1.CR2.P3.CR, 1.1,20 2.1,20 3.2,50 |
| Overmaat [mm] | 40 |
- -53%
1.CR2.P3.CR, 1.1,20 2.1,20 3.2,50
| Cilinderboring [mm] | 71,4 |
| Componentennummer | 1.CR2.P3.CR, 1.1,20 2.1,20 3.2,50 |
| Overmaat [mm] | 60 |
- -53%
1.CR2.P3.CR, 1.2,00 2.1,50 3.2,00
| Cilinderboring [mm] | 69,6 |
| Componentennummer | 1.CR2.P3.CR, 1.2,00 2.1,50 3.2,00 |
| Standaardmaat |
- -53%
1.CR2.P3.CR, 1.2,00 2.1,50 3.2,00
| Cilinderboring [mm] | 70 |
| Componentennummer | 1.CR2.P3.CR, 1.2,00 2.1,50 3.2,00 |
| Overmaat [mm] | 40 |
- -53%