Fiat Panda Zuiger
| Cilinderboring [mm] | 70,8 |
| Componentennummer | 66605, 66604, 66603 |
| Standaardmaat |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
0,40
| Cilinderboring [mm] | 71,2 |
| Componentennummer | 66608, 66607, 66606 |
| Herstelfase | 0,40 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 50 |
| Cilinderboring [mm] | 70 |
| Boutdiameter [mm] | 18 |
| Componentennummer | 61850, 61846, 61833 |
| Productienummer | 070165 |
| Compressiehoogte [mm] | 30 |
| Boutlengte [mm] | 53 |
| Komdiepte 1 [mm] | 1,8 |
| Standaardmaat | |
| Zuigerspeling [mm] | 0,03 |
- -30%
3. 2,50, 2. 1,20, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 70,00 |
| Componentennummer | 3. 2,50, 2. 1,20, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3. 2,50, 2. 1,20, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 70,80 |
| Componentennummer | 3. 2,50, 2. 1,20, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,00
| Gatdiameter [mm] | 72,00 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,00 |
| Standaardmaat |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 1,50, 1. 2,00
| Gatdiameter [mm] | 69,60 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,50, 1. 2,00 |
| Standaardmaat |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 70 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Boutlengte [mm] | 56 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 72,4 |
| Boutdiameter [mm] | 18 |
| Boutlengte [mm] | 49 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 72 |
| Boutdiameter [mm] | 18 |
| Boutlengte [mm] | 49 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,50
| Gatdiameter [mm] | 69,60 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,50 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 1,50, 1. 2,00
| Gatdiameter [mm] | 69,60 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,50, 1. 2,00 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3. DSF 2.0 Cr, 2. M 1.5 IFU P, 1. R 2.0 CrK
| Cilinderboring [mm] | 69,6 |
| Componentennummer | 3. DSF 2.0 Cr, 2. M 1.5 IFU P, 1. R 2.0 CrK |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Fosfor- en grafietcoating, Met uitsparing voor oliesproeier, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 524 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 62,4 |
| Cilinderboring [mm] | 70 |
| Oppervlakte | Fosfor- en grafietcoating |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 3. DSF 2.0 Cr, 2. M 1.5 N P, 1. R 2.0 CrK |
| Productienummer | 69 L 47 |
| Compressiehoogte [mm] | 40,43 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 57 |
| Komdiepte 1 [mm] | 12,5 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 7,5 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
- -81%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2mm 231LKZ CR P KV1, 1.2mm 026 P GOE13, 1.0mm 001IF NT ST
| Cilinderboring [mm] | 72 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CR P KV1, 1.2mm 026 P GOE13, 1.0mm 001IF NT ST |
| Standaardmaat |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1.1,5 2. 2 3. 3,94
| Cilinderboring [mm] | 77 |
| Componentennummer | 1.1,5 2. 2 3. 3,94 |
- -53%
1.1,5 2.2 3.3,94
| Cilinderboring [mm] | 77,4 |
| Componentennummer | 1.1,5 2.2 3.3,94 |
| Overmaat [mm] | 40 |
- -53%
1.1,5 2.2 3.3,94
| Cilinderboring [mm] | 78 |
| Componentennummer | 1.1,5 2.2 3.3,94 |
| Overmaat [mm] | 100 |
- -53%
1.CR2.P3.CR, 1.1,75 2.2,00 3.3,94
| Cilinderboring [mm] | 65 |
| Componentennummer | 1.CR2.P3.CR, 1.1,75 2.2,00 3.3,94 |
- -53%
1.CR2.P3.CR, 1.1,50 2.1,50 3.2,00
| Cilinderboring [mm] | 69,6 |
| Componentennummer | 1.CR2.P3.CR, 1.1,50 2.1,50 3.2,00 |
| Standaardmaat |
- -53%
1.CR2.P3.CR, 1.2,00 2.1,50 3.2,00
| Cilinderboring [mm] | 69,6 |
| Componentennummer | 1.CR2.P3.CR, 1.2,00 2.1,50 3.2,00 |
- -53%
2.0mm 231 P F14, 2.0mm 001 CK P KV1, 1.5mm 023 P F14
| Cilinderboring [mm] | 69,6 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 P F14, 2.0mm 001 CK P KV1, 1.5mm 023 P F14 |
| Standaardmaat |
- -19%
2.0mm 231 P F14, 2.0mm 001 CK P KV1, 1.5mm 023 P F14
| Cilinderboring [mm] | 70 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 P F14, 2.0mm 001 CK P KV1, 1.5mm 023 P F14 |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
- -19%
2.5mm 231 P GOE12, 1.2mm 005 P GOE13, 1.19mm 001 NT P KV1
| Cilinderboring [mm] | 71,4 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 P GOE12, 1.2mm 005 P GOE13, 1.19mm 001 NT P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
- -65%
2.5mm 236 P GOE13, 1.2mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 70,4 |
| Componentennummer | 2.5mm 236 P GOE13, 1.2mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 CR P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
- -50%
2.5mm 236 P GOE13, 1.2mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 70,6 |
| Componentennummer | 2.5mm 236 P GOE13, 1.2mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 CR P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
- -50%
3.0mm 231 P GOE13, 1.5mm 005IFU P KV1, 1.5mm 001 NT KV1
| Cilinderboring [mm] | 65 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 P GOE13, 1.5mm 005IFU P KV1, 1.5mm 001 NT KV1 |
| Standaardmaat |
3.0mm 231 P GOE13, 1.5mm 005IFU P KV1, 1.5mm 001 NT KV1
| Cilinderboring [mm] | 65,4 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 P GOE13, 1.5mm 005IFU P KV1, 1.5mm 001 NT KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
- -5%
3.0mm 231 P GOE13, 1.5mm 005IFU P KV1, 1.5mm 001 NT KV1
| Cilinderboring [mm] | 65,6 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 P GOE13, 1.5mm 005IFU P KV1, 1.5mm 001 NT KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
- -5%