Fiat Qubo Zuiger
0,40
| Cilinderboring [mm] | 70 |
| Componentennummer | 63559, 63513, 63512 |
| Herstelfase | 0,40 |
- -43%
0,60
| Cilinderboring [mm] | 70,2 |
| Componentennummer | 63560, 62661, 62659 |
| Herstelfase | 0,60 |
- -43%
- -55%
- -60%
| Lengte [mm] | 49,00 |
| Gatdiameter [mm] | 72,00 |
| Boutdiameter [mm] | 18 |
| Compressiehoogte [mm] | 26,00 |
| Boutlengte [mm] | 49 |
| Standaardmaat | |
| Zuigerspeling [mm] | 0,030 |
- -65%
3. 2,50, 2. 1,50, 1. 1,50
| Gatdiameter [mm] | 75,25 |
| Componentennummer | 3. 2,50, 2. 1,50, 1. 1,50 |
- -61%
3. 2,50, 2. 1,50, 1. 1,50
| Gatdiameter [mm] | 75,5 |
| Componentennummer | 3. 2,50, 2. 1,50, 1. 1,50 |
- -61%
Voor trapesiumvormige drijfstang, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager
| Lengte [mm] | 62,4 |
| Gatdiameter [mm] | 69,60 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Compressiehoogte [mm] | 40,4 |
| Komdiameter [mm] | 37 |
| Boutlengte [mm] | 56,50 |
| Komdiepte 1 [mm] | 12,7 |
| Standaardmaat |
- -61%
| Lengte [mm] | 62,40 |
| Gatdiameter [mm] | 70,00 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Compressiehoogte [mm] | 40,40 |
| Komdiameter [mm] | 37 |
| Boutlengte [mm] | 56,50 |
| Komdiepte 1 [mm] | 12,70 |
| Overmaat [mm] | 0,40 |
- -70%
| Lengte [mm] | 62,40 |
| Gatdiameter [mm] | 70,20 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Compressiehoogte [mm] | 40,40 |
| Komdiameter [mm] | 37 |
| Boutlengte [mm] | 56,50 |
| Komdiepte 1 [mm] | 12,70 |
| Overmaat [mm] | 0,60 |
- -70%
3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,50
| Gatdiameter [mm] | 70,00 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,50 |
- -65%
3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,50
| Gatdiameter [mm] | 70,20 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,50 |
- -65%
3. 2,00, 2. 1,50, 1. 2,00
| Gatdiameter [mm] | 70,00 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,50, 1. 2,00 |
| Overmaat [mm] | 0,40 |
- -65%
3. 3,00, 2. 2,00, 1. 1,75
| Gatdiameter [mm] | 75,00 |
| Componentennummer | 3. 3,00, 2. 2,00, 1. 1,75 |
| Standaardmaat |
- -65%
3. 2,50, 2. 1,50, 1. 1,50
| Gatdiameter [mm] | 75,25 |
| Componentennummer | 3. 2,50, 2. 1,50, 1. 1,50 |
| Overmaat [mm] | 0,25 |
- -65%
3. 2,50, 2. 1,50, 1. 1,50
| Gatdiameter [mm] | 75,5 |
| Componentennummer | 3. 2,50, 2. 1,50, 1. 1,50 |
| Overmaat [mm] | 0,50 |
- -65%
| Lengte [mm] | 63,43 |
| Gatdiameter [mm] | 69,60 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Compressiehoogte [mm] | 40,43 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 56,50 |
| Komdiepte 1 [mm] | 12,40 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,20 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 1,00 |
| Standaardmaat |
- -65%
| Lengte [mm] | 63,43 |
| Gatdiameter [mm] | 70,00 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Compressiehoogte [mm] | 40,43 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 56,50 |
| Komdiepte 1 [mm] | 12,40 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,20 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 1,00 |
| Overmaat [mm] | 0,40 |
- -65%
| Lengte [mm] | 63,43 |
| Gatdiameter [mm] | 70,20 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Compressiehoogte [mm] | 40,43 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 56,50 |
| Komdiepte 1 [mm] | 12,40 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,20 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 1,00 |
| Overmaat [mm] | 0,60 |
- -65%
Met zuigerveerdrager, voor trapesiumvormige drijfstang, Met koelkanaal
| Lengte [mm] | 62,43 |
| Gatdiameter [mm] | 69,60 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zuigerveerdrager, voor trapesiumvormige drijfstang, Met koelkanaal |
| Compressiehoogte [mm] | 40,43 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 56,70 |
| Komdiepte 1 [mm] | 12,40 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 0,904 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 1,154 |
| Standaardmaat |
- -65%
Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal
| Lengte [mm] | 63,43 |
| Gatdiameter [mm] | 70,00 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal |
| Compressiehoogte [mm] | 40,45 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 56,70 |
| Komdiepte 1 [mm] | 12,40 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,00 |
| Overmaat [mm] | 0,40 |
- -65%
Met zuigerveerdrager, voor trapesiumvormige drijfstang, Met koelkanaal
| Lengte [mm] | 62,43 |
| Gatdiameter [mm] | 70,20 |
| Diameter [mm] | 70,20 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zuigerveerdrager, voor trapesiumvormige drijfstang, Met koelkanaal |
| Compressiehoogte [mm] | 40,43 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 56,70 |
| Komdiepte 1 [mm] | 12,40 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 7,45 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 0,904 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 1,154 |
| Overmaat [mm] | 0,60 |
| Zuigerspeling [mm] | 0,049 |
- -65%
| Lengte [mm] | 49,00 |
| Gatdiameter [mm] | 75,00 |
| Boutdiameter [mm] | 18 |
| Compressiehoogte [mm] | 28,00 |
| Boutlengte [mm] | 55 |
| Komdiepte 1 [mm] | 0,20 |
| Standaardmaat |
- -65%
Met uitsparing voor oliesproeier, Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal, 08-450500-00
| Gevuld | |
| Cilinderboring [mm] | 69,6 |
| Hoogte [mm] | 62,4 |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal |
| Componentennummer | 08-450500-00 |
| Productienummer | 06935-357 |
| Compressiehoogte [mm] | 40,43 |
| Komdiameter [mm] | 41,5 |
| Boutlengte [mm] | 56,7 |
| Komdiepte 1 [mm] | 12,15 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 0,9 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 1,15 |
| Standaardmaat |
- -65%
2.0mm 231 P F14, 2.0mm 001 CK P KV1, 1.5mm 023 P F14
| Cilinderboring [mm] | 69,6 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 P F14, 2.0mm 001 CK P KV1, 1.5mm 023 P F14 |
| Standaardmaat |
- -19%
2.0mm 231 P F14, 2.0mm 001 CK P KV1, 1.5mm 023 P F14
| Cilinderboring [mm] | 70 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 P F14, 2.0mm 001 CK P KV1, 1.5mm 023 P F14 |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
- -19%
2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.5mm 005 P F14, 1.5mm 001 GDC P KV4
| Cilinderboring [mm] | 70 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.5mm 005 P F14, 1.5mm 001 GDC P KV4 |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
- -72%
2mm 231LKZ CR P KV1, 1.2mm 026 P GOE13, 1.0mm 001IF NT ST
| Cilinderboring [mm] | 72,4 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CR P KV1, 1.2mm 026 P GOE13, 1.0mm 001IF NT ST |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
- -56%
2.0mm 231LKZ CRP G13, 1.5mm 005 P F12/F14, 1.5mm 001 GDC P KV4
| Cilinderboring [mm] | 69,6 |
| Componentennummer | 2.0mm 231LKZ CRP G13, 1.5mm 005 P F12/F14, 1.5mm 001 GDC P KV4 |
| Standaardmaat |
- -19%
3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,50
| Gatdiameter [mm] | 69,60 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,50 |
| Standaardmaat |
- -65%