Fiat Zuiger
- 124
- 125
- 126
- 127
- 127 Panorama
-
Toon minder Toon meer
- 128
- 131
- 132
- 147
- 147 Panorama
- 1500
- 238/241/242
- 500
- 500X
- 850
- 850/900
- Albea
- Argenta
- Barchetta
- Brava
- Bravo
- Campagnola
- Cinquecento
- Coupe
- Croma
- Doblo
- Ducato
- Duna
- Elba
- Fiorino
- Fiorino Mpv
- Freemont
- Fullback
- Grande Punto
- Idea
- Linea
- Marea
- Multipla
- Palio
- Panda
- Penny
- Premio
- Punto
- Qubo
- Regata
- Ritmo
- Scudo
- Sedici
- Seicento
- Spider
- Stilo
- Strada
- Talento
- Tempra
- Tipo
- Tipo/Aegea
- Ulysse
- Uno
- X
3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 86,8 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
- -45%
3.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 MOL P KV1, 2.0mm 005IFU P F14
| Cilinderboring [mm] | 83,2 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 MOL P KV1, 2.0mm 005IFU P F14 |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
- -22%
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 MOL P KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 82,6 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 MOL P KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13 |
| Standaardmaat |
- -22%
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 MOL P KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 83,2 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 MOL P KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13 |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
- -49%
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 83,2 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13 |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
- -65%
3.947mm 712 CR ST, 2.0mm 005 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 77 |
| Componentennummer | 3.947mm 712 CR ST, 2.0mm 005 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Standaardmaat |
3.947mm 712 CR ST, 2.0mm 005 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 77,4 |
| Componentennummer | 3.947mm 712 CR ST, 2.0mm 005 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
- -50%
3.947mm 712 CR ST, 2.0mm 005 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 77,6 |
| Componentennummer | 3.947mm 712 CR ST, 2.0mm 005 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
- -50%
- -60%
- -60%
- -60%
- -60%
- -60%
- -60%
- -60%
- -67%
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Boutlengte [mm] | 61 |
- -60%
| Cilinderboring [mm] | 86 |
| Boutdiameter [mm] | 30 |
| Boutlengte [mm] | 69,82 |
- -60%
1.CR2.P3.CR, 1. 2,00 2. 2,00 3. 3
| Cilinderboring [mm] | 82,2 |
| Componentennummer | 1.CR2.P3.CR, 1. 2,00 2. 2,00 3. 3 |
- -53%
1.1,5 2. 2 3. 3,94
| Cilinderboring [mm] | 77 |
| Componentennummer | 1.1,5 2. 2 3. 3,94 |
- -53%
1.1,5 2.2 3.3,94
| Cilinderboring [mm] | 77,4 |
| Componentennummer | 1.1,5 2.2 3.3,94 |
| Overmaat [mm] | 40 |
- -53%
1.1,5 2.2 3.3,94
| Cilinderboring [mm] | 78 |
| Componentennummer | 1.1,5 2.2 3.3,94 |
| Overmaat [mm] | 100 |
- -53%
1.CR2.P3.CR, 1.3,00 2.2,00 3.3,00
| Cilinderboring [mm] | 93 |
| Componentennummer | 1.CR2.P3.CR, 1.3,00 2.2,00 3.3,00 |
- -53%
1.CR2.P3.CR, 1.3,00 2.2,00 3.3,00
| Cilinderboring [mm] | 93,4 |
| Componentennummer | 1.CR2.P3.CR, 1.3,00 2.2,00 3.3,00 |
- -53%
1.CR2.P3.CR, 1.3,00 2.2,00 3.3,00
| Cilinderboring [mm] | 93,6 |
| Componentennummer | 1.CR2.P3.CR, 1.3,00 2.2,00 3.3,00 |
| Overmaat [mm] | 60 |
- -53%
1.CR2.P3.CR, 1.3,00 2.2,00 3.3,00
| Cilinderboring [mm] | 82,6 |
| Componentennummer | 1.CR2.P3.CR, 1.3,00 2.2,00 3.3,00 |
- -53%
1.CR2.P3.CR, 1.1,75 2.2,00 3.3,94
| Cilinderboring [mm] | 65 |
| Componentennummer | 1.CR2.P3.CR, 1.1,75 2.2,00 3.3,94 |
- -53%
1.CR2.P3.CR, 1.2,50 2.2,00 3.2,50
| Cilinderboring [mm] | 95,8 |
| Componentennummer | 1.CR2.P3.CR, 1.2,50 2.2,00 3.2,50 |
- -60%
1.CR2.P3.CR, 1. 2,50 2. 2,00 3. 2
| Cilinderboring [mm] | 96,2 |
| Componentennummer | 1.CR2.P3.CR, 1. 2,50 2. 2,00 3. 2 |
| Overmaat [mm] | 40 |
- -53%
1.CR2.P3.CR, 1.2,50 2.2,00 3.2,50
| Cilinderboring [mm] | 88 |
| Componentennummer | 1.CR2.P3.CR, 1.2,50 2.2,00 3.2,50 |
- -53%
1.CR2.P3.CR, 1.2,50 2.2,00 3.2,50
| Cilinderboring [mm] | 88,4 |
| Componentennummer | 1.CR2.P3.CR, 1.2,50 2.2,00 3.2,50 |
| Overmaat [mm] | 40 |
- -53%