Fiat Zuiger
- 124
- 125
- 126
- 127
- 127 Panorama
-
Toon minder Toon meer
- 128
- 131
- 132
- 147
- 147 Panorama
- 1500
- 238/241/242
- 500
- 500X
- 850
- 850/900
- Albea
- Argenta
- Barchetta
- Brava
- Bravo
- Campagnola
- Cinquecento
- Coupe
- Croma
- Doblo
- Ducato
- Duna
- Elba
- Fiorino
- Fiorino Mpv
- Freemont
- Fullback
- Grande Punto
- Idea
- Linea
- Marea
- Multipla
- Palio
- Panda
- Penny
- Premio
- Punto
- Qubo
- Regata
- Ritmo
- Scudo
- Sedici
- Seicento
- Spider
- Stilo
- Strada
- Talento
- Tempra
- Tipo
- Tipo/Aegea
- Ulysse
- Uno
- X
4.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 MOL P KV1, 2.0mm 026 P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 82,6 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 MOL P KV1, 2.0mm 026 P GOE13 |
| Standaardmaat |
- -6%
4.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 026 P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 82,6 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 026 P GOE13 |
| Standaardmaat |
- -64%
4.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 MOL P KV1, 2.0mm 026 P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 83,2 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 MOL P KV1, 2.0mm 026 P GOE13 |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
- -53%
3.947mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 67,2 |
| Componentennummer | 3.947mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Standaardmaat |
- -7%
3.947mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 67,6 |
| Componentennummer | 3.947mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
- -7%
3.947mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 67,8 |
| Componentennummer | 3.947mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
- -46%
3.0mm 712 CR ST, 1.5mm 005IF P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 65 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 1.5mm 005IF P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Standaardmaat |
- -14%
3.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 001 CR P KV1, 2.0mm 026 P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 93,6 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 001 CR P KV1, 2.0mm 026 P GOE13 |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
- -50%
4.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 MOL P KV1, 2.0mm 005IWU P IKA
| Cilinderboring [mm] | 82,6 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 MOL P KV1, 2.0mm 005IWU P IKA |
| Standaardmaat |
3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 86,8 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
- -45%
3.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 MOL P KV1, 2.0mm 005IFU P F14
| Cilinderboring [mm] | 83,2 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 MOL P KV1, 2.0mm 005IFU P F14 |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
- -22%
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 MOL P KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 82,6 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 MOL P KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13 |
| Standaardmaat |
- -22%
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 MOL P KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 83,2 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 MOL P KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13 |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
- -49%
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 83,2 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13 |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
- -65%
3.947mm 712 CR ST, 2.0mm 005 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 77 |
| Componentennummer | 3.947mm 712 CR ST, 2.0mm 005 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Standaardmaat |
3.947mm 712 CR ST, 2.0mm 005 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 77,4 |
| Componentennummer | 3.947mm 712 CR ST, 2.0mm 005 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
- -50%
3.947mm 712 CR ST, 2.0mm 005 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 77,6 |
| Componentennummer | 3.947mm 712 CR ST, 2.0mm 005 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
- -50%
- -65%
| Cilinderboring [mm] | 95,8 |
| Boutdiameter [mm] | 36 |
| Boutlengte [mm] | 80 |
- -65%
- -65%
| Lengte [mm] | 59,94 |
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Componentennummer | 100190000, 100180000, 100170000 |
| Productienummer | 075272 |
| Compressiehoogte [mm] | 39,94 |
| Komdiameter [mm] | 40,8 |
| Boutlengte [mm] | 62,5 |
| Komdiepte 1 [mm] | 13 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,06 |
| Cilinderboring [mm] | 86 |
| Componentennummer | 79803, 61774, 61779 |
| Standaardmaat |
0,25
| Cilinderboring [mm] | 86,25 |
| Componentennummer | 79804, 61780, 61775 |
| Herstelfase | 0,25 |
0,40
| Cilinderboring [mm] | 96,2 |
| Componentennummer | 62777, 62775, 62773 |
| Herstelfase | 0,40 |
- -10%
0,40
| Cilinderboring [mm] | 88,4 |
| Componentennummer | 66390, 66389, 66388 |
| Herstelfase | 0,40 |
0,60
| Cilinderboring [mm] | 88,6 |
| Componentennummer | 66393, 66392, 66391 |
| Herstelfase | 0,60 |
- -23%
0,40
| Cilinderboring [mm] | 88,4 |
| Componentennummer | 66448, 66447, 66446 |
| Herstelfase | 0,40 |
| Lengte [mm] | 96,75 |
| Cilinderboring [mm] | 94,4 |
| Boutdiameter [mm] | 32 |
| Componentennummer | 86843, 30692, 86839 |
| Productienummer | 094054 |
| Compressiehoogte [mm] | 58,75 |
| Komdiameter [mm] | 39,3 |
| Boutlengte [mm] | 78 |
| Komdiepte 1 [mm] | 19,45 |
| Standaardmaat |
| Lengte [mm] | 87,6 |
| Cilinderboring [mm] | 94,4 |
| Boutdiameter [mm] | 32 |
| Componentennummer | 86841, 86837, 30692 |
| Productienummer | 094056 |
| Compressiehoogte [mm] | 58,75 |
| Komdiameter [mm] | 39,3 |
| Boutlengte [mm] | 72 |
| Komdiepte 1 [mm] | 19,45 |
| Standaardmaat | |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,09 |
- -7%
| Lengte [mm] | 87,6 |
| Cilinderboring [mm] | 94,4 |
| Boutdiameter [mm] | 32 |
| Componentennummer | 86841, 86837, 30692 |
| Productienummer | 094056 |
| Compressiehoogte [mm] | 58,75 |
| Komdiameter [mm] | 39,3 |
| Boutlengte [mm] | 72 |
| Komdiepte 1 [mm] | 21,4 |
| Standaardmaat | |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,09 |
- -8%
| Lengte [mm] | 87,6 |
| Cilinderboring [mm] | 94,8 |
| Boutdiameter [mm] | 32 |
| Componentennummer | 86845, 86842, 86838 |
| Productienummer | 094056 |
| Compressiehoogte [mm] | 58,75 |
| Komdiameter [mm] | 39,3 |
| Boutlengte [mm] | 72 |
| Komdiepte 1 [mm] | 21,4 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,09 |
| Herstelfase | 0,40 |
- -7%