Fiat Zuiger
- 124
- 125
- 126
- 127
- 127 Panorama
-
Toon minder Toon meer
- 128
- 131
- 132
- 147
- 147 Panorama
- 1500
- 238/241/242
- 500
- 500X
- 850
- 850/900
- Albea
- Argenta
- Barchetta
- Brava
- Bravo
- Campagnola
- Cinquecento
- Coupe
- Croma
- Doblo
- Ducato
- Duna
- Elba
- Fiorino
- Fiorino Mpv
- Freemont
- Fullback
- Grande Punto
- Idea
- Linea
- Marea
- Multipla
- Palio
- Panda
- Penny
- Premio
- Punto
- Qubo
- Regata
- Ritmo
- Scudo
- Sedici
- Seicento
- Spider
- Stilo
- Strada
- Talento
- Tempra
- Tipo
- Tipo/Aegea
- Ulysse
- Uno
- X
3. 2,50, 2. 2,00, 1. 2,50
| Gatdiameter [mm] | 94,40 |
| Componentennummer | 3. 2,50, 2. 2,00, 1. 2,50 |
| Standaardmaat |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 80,50 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 2,00, 1. 2,00
| Gatdiameter [mm] | 86,00 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 2,00, 1. 2,00 |
| Standaardmaat |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,50
| Gatdiameter [mm] | 83,00 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,50 |
| Standaardmaat |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3. 3,00, 2. 1,50, 1. 1,50
| Gatdiameter [mm] | 83,00 |
| Componentennummer | 3. 3,00, 2. 1,50, 1. 1,50 |
| Standaardmaat |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 3,00, 2. 2,00, 1. 1,75
| Gatdiameter [mm] | 75,00 |
| Componentennummer | 3. 3,00, 2. 2,00, 1. 1,75 |
| Standaardmaat |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3. 2,50, 2. 1,50, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 85,00 |
| Componentennummer | 3. 2,50, 2. 1,50, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3. 2,50, 2. 1,50, 1. 1,50
| Gatdiameter [mm] | 75,00 |
| Componentennummer | 3. 2,50, 2. 1,50, 1. 1,50 |
| Standaardmaat |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 72,00 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 1,50, 1. 2,00
| Gatdiameter [mm] | 69,60 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,50, 1. 2,00 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 2,00, 1. 2,00
| Gatdiameter [mm] | 85,00 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 2,00, 1. 2,00 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3. 3,00, 2. 2,00, 1. 3,50
| Gatdiameter [mm] | 85 |
| Componentennummer | 3. 3,00, 2. 2,00, 1. 3,50 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 2,00, 1. 2,50
| Gatdiameter [mm] | 85,00 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 2,00, 1. 2,50 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 1,75, 1. 2,00
| Gatdiameter [mm] | 80 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,75, 1. 2,00 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager
| Lengte [mm] | 69,70 |
| Gatdiameter [mm] | 86,50 |
| Boutdiameter [mm] | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Compressiehoogte [mm] | 43,40 |
| Komdiameter [mm] | 46,90 |
| Boutlengte [mm] | 66,70 |
| Komdiepte 1 [mm] | 15,85 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal
| Diameter van zuigerbout [mm] | 30,00 |
| Zuigerdiameter [mm] | 79,92 |
| Lengte [mm] | 70,50 |
| Diameter [mm] | 80 |
| Boutdiameter [mm] | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal |
| Compressiehoogte [mm] | 45,95 |
| Komdiameter [mm] | 46,60 |
| Boutlengte [mm] | 60 |
| Komdiepte 1 [mm] | 12,35 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 0,38 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 0,38 |
| Standaardmaat | |
| Zuigerspeling [mm] | 0,08 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 93 |
| Gatdiameter [mm] | 95,80 |
| Boutdiameter [mm] | 36 |
| Compressiehoogte [mm] | 63 |
| Komdiameter [mm] | 50,50 |
| Boutlengte [mm] | 81 |
| Komdiepte 1 [mm] | 16 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13, 2.0mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 82,2 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13, 2.0mm 001 CK P KV1 |
| Standaardmaat |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 CK KV1, 2.0mm 005IF NT IKA
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 CK KV1, 2.0mm 005IF NT IKA |
| Standaardmaat |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 CK P KV1, 2.0mm 026 P F14
| Cilinderboring [mm] | 82 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 CK P KV1, 2.0mm 026 P F14 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3.0mm 008 CR P KV1, 2.5mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 94,4 |
| Componentennummer | 3.0mm 008 CR P KV1, 2.5mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13 |
| Standaardmaat |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.5mm 008 CK P KV1, 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 85 |
| Componentennummer | 3.5mm 008 CK P KV1, 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13 |
| Standaardmaat |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
2.0mm 231 P GOE13, 1.2mm 005IWU P IKA, 1.19mm 001 NT P KV1
| Cilinderboring [mm] | 82 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 P GOE13, 1.2mm 005IWU P IKA, 1.19mm 001 NT P KV1 |
| Standaardmaat |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
2.0mm 231 P GOE13, 1.2mm 005IWU P IKA, 1.19mm 001 NT P KV1
| Cilinderboring [mm] | 82,4 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 P GOE13, 1.2mm 005IWU P IKA, 1.19mm 001 NT P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 231 CR P GOE12, 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 005 P IKA
| Cilinderboring [mm] | 94,4 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 CR P GOE12, 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 005 P IKA |
| Standaardmaat |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
2.0mm 231 P GOE13, 1.2mm 005IWU P KV1, 1.2mm 001 NT P KV1
| Cilinderboring [mm] | 80,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 P GOE13, 1.2mm 005IWU P KV1, 1.2mm 001 NT P KV1 |
| Standaardmaat |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
2.5mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 005 P F14
| Cilinderboring [mm] | 88 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 005 P F14 |
| Standaardmaat |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
2.5mm 231 P GOE12, 1.2mm 005 P GOE13, 1.19mm 001 NT P KV1
| Cilinderboring [mm] | 71,2 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 P GOE12, 1.2mm 005 P GOE13, 1.19mm 001 NT P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 236 P GOE13, 1.5mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Componentennummer | 2.5mm 236 P GOE13, 1.5mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 CK P KV1 |
| Standaardmaat |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
2.0mm 712 CR ST, 1.2mm 005 P GOE12, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 80,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 CR ST, 1.2mm 005 P GOE12, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3.0mm 231 P GOE13, 1.5mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CK KV1
| Cilinderboring [mm] | 84 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 3.0mm 231 P GOE13, 1.5mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CK KV1 |
| Standaardmaat |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3.0mm 231 P GOE13, 1.5mm 005IFU P KV1, 1.5mm 001 P IKA
| Cilinderboring [mm] | 65 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 P GOE13, 1.5mm 005IFU P KV1, 1.5mm 001 P IKA |
| Standaardmaat |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.