Ford Zuiger
08-429407-00
| Cilinderboring [mm] | 83,5 |
| Hoogte [mm] | 51 |
| Boutdiameter [mm] | 21 |
| Componentennummer | 08-429407-00 |
| Compressiehoogte [mm] | 28,5 |
| Boutlengte [mm] | 51 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
2.5mm 712 CR ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 CR P ST
| Cilinderboring [mm] | 87,5 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 CR P ST |
| Standaardmaat |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 90,8 |
| Componentennummer | 71288, 71285, 45979 |
| Standaardmaat |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 PS P KV1
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 PS P KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 NT ST, 2.0mm 026 P GOE13, 2.0mm 001IF CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 86 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 NT ST, 2.0mm 026 P GOE13, 2.0mm 001IF CK P KV1 |
| Standaardmaat |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 3S 2.5 Cr, 2. NM 1.2 P, 1. R 1.2 Cr P
| Cilinderboring [mm] | 87,5 |
| Componentennummer | 3. 3S 2.5 Cr, 2. NM 1.2 P, 1. R 1.2 Cr P |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 NT ST, 2.0mm 026IFU P F14, 1.75mm 001IF NT ST
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 NT ST, 2.0mm 026IFU P F14, 1.75mm 001IF NT ST |
| Standaardmaat |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IFU, 1. R 1.75 CrK
| Cilinderboring [mm] | 79,51 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IFU, 1. R 1.75 CrK |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
29824/04
| Cilinderboring [mm] | 81,01 |
| Componentennummer | 29824/04, 18652, 18515 |
| Standaardmaat |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 712 NT ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 NT ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
08-141300-30
| Cilinderboring [mm] | 79 |
| Hoogte [mm] | 48,1 |
| Boutdiameter [mm] | 18 |
| Componentennummer | 08-141300-30 |
| Compressiehoogte [mm] | 25,05 |
| Boutlengte [mm] | 50 |
| Standaardmaat | |
| Zuigerspeling [mm] | 0,03 |
2.0mm 423 NT ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.0mm 001 PVD P ST
| Cilinderboring [mm] | 71,9 |
| Componentennummer | 2.0mm 423 NT ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.0mm 001 PVD P ST |
| Standaardmaat |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 3S 2.5 Cr, 2. NM 1.2 P, 1. R 1.2 Cr P
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 24 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 83,01 |
| Componentennummer | 3. 3S 2.5 Cr, 2. NM 1.2 P, 1. R 1.2 Cr P |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 3.0 Cr, 2.M2.0 IFU Cr P, 1. R 1.75 Cr P
| Nettogewicht [g] | 32 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 79,51 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2.M2.0 IFU Cr P, 1. R 1.75 Cr P |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IFU, 1. R 1.75 Cr P
| Nettogewicht [g] | 32 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 79,51 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IFU, 1. R 1.75 Cr P |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 3.0 Cr, 2. NM 1.75, 1. M 1.5 Mo P
| Nettogewicht [g] | 30 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 81,01 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. NM 1.75, 1. M 1.5 Mo P |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 231 P GOE12, 1.2mm 005 P GOE13, 1.19mm 001 NT P KV1
| Cilinderboring [mm] | 70,8 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 P GOE12, 1.2mm 005 P GOE13, 1.19mm 001 NT P KV1 |
| Standaardmaat |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 79,51 |
| Componentennummer | 80007, 80004, 79999 |
| Standaardmaat |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0,25
| Cilinderboring [mm] | 79,76 |
| Componentennummer | 80008, 80005, 80000 |
| Herstelfase | 0,25 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
0,50
| Cilinderboring [mm] | 80,01 |
| Componentennummer | 80009, 80006, 80002 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1,00
| Cilinderboring [mm] | 80,51 |
| Componentennummer | 81203, 81202, 81201 |
| Herstelfase | 1,00 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 81,01 |
| Componentennummer | 45025, 18723, 18652 |
| Standaardmaat |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 79,98 |
| Componentennummer | 80009, 48785, 46077 |
| Standaardmaat |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 93,66 |
| Componentennummer | 42358, 42172, 42171 |
| Standaardmaat |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 93,67 |
| Componentennummer | 79654, 79651, 79648 |
| Standaardmaat |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 87282, 85270, 61100 |
| Standaardmaat |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0,50
| Cilinderboring [mm] | 83,5 |
| Componentennummer | 60750, 60749, 60748 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 87 |
| Componentennummer | 86968, 85274, 61101 |
| Standaardmaat |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 85 |
| Componentennummer | 85536, 83643, 83532 |
| Standaardmaat |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 73,71 |
| Componentennummer | 61929, 61927, 61925 |
| Standaardmaat |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 89,9 |
| Componentennummer | 61033, 61032, 61031 |
| Standaardmaat |
- -37%
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Componentennummer | 86648, 80007, 80004 |
| Standaardmaat |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.