Nissan Qashqai Aandrijfashoes
Vooras, Wielzijde, Thermoplastic, OETIKER
| Gewicht [g] | 257 |
| Inbouwplaats | Vooras, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 100 |
| Lengte [mm] | 130 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -81%
Vooras links, Wielzijde, C92414EB0A, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 94 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 100 |
| Voor OE nummer | C92414EB0A |
| Lengte [mm] | 130 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -79%
Wielzijde, Achteras, Rubber, OETIKER
| Gewicht [g] | 212 |
| Inbouwplaats | Wielzijde, Achteras |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 64 |
| Lengte [mm] | 68 |
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -77%
Vooras, Versnellingsbak zijde, C97DAJG72B, Rubber
| Gewicht [g] | 327 |
| Inbouwplaats | Vooras, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 80 |
| Voor OE nummer | C97DAJG72B |
| Lengte [mm] | 96 |
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -78%
Vooras, Wielzijde, C9241JA11A, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 283 |
| Inbouwplaats | Vooras, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 99 |
| Voor OE nummer | C9241JA11A |
| Lengte [mm] | 122 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -76%
Vooras, Wielzijde, Rubber, OETIKER
| Gewicht [g] | 212 |
| Inbouwplaats | Vooras, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 85 |
| Lengte [mm] | 110 |
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -78%
Vooras, Wielzijde, Thermoplastic, OETIKER
| Gewicht [g] | 255 |
| Inbouwplaats | Vooras, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 85 |
| Lengte [mm] | 110 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -77%
Vooras, Wielzijde, C9241JD0JB, Rubber
| Gewicht [g] | 221 |
| Inbouwplaats | Vooras, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 81 |
| Voor OE nummer | C9241JD0JB |
| Lengte [mm] | 110 |
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -78%
Vooras, Wielzijde, C9241JD0JB, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 219 |
| Inbouwplaats | Vooras, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 81 |
| Voor OE nummer | C9241JD0JB |
| Lengte [mm] | 110 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -78%
Vooras, Versnellingsbak zijde, C9741JD0JB, Rubber
| Gewicht [g] | 257 |
| Inbouwplaats | Vooras, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 70 |
| Voor OE nummer | C9741JD0JB |
| Lengte [mm] | 96 |
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -78%
Achteras, Versnellingsbak zijde, C9GDA2U60H, Rubber
| Gewicht [g] | 180 |
| Inbouwplaats | Achteras, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 57 |
| Voor OE nummer | C9GDA2U60H |
| Lengte [mm] | 83 |
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -76%
Vooras, Versnellingsbak zijde, Rubber, OETIKER
| Gewicht [g] | 312 |
| Inbouwplaats | Vooras, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 69 |
| Lengte [mm] | 94 |
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -80%
Vooras, Versnellingsbak zijde, Rubber, OETIKER
| Gewicht [g] | 306 |
| Inbouwplaats | Vooras, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 94 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -76%
Versnellingsbak zijde, Rubber, OETIKER
| Gewicht [g] | 252 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 77 |
| Lengte [mm] | 89 |
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -78%
Wielzijde, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 65 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 87 |
| Lengte [mm] | 123 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -64%
Wielzijde, Thermoplastic, OETIKER+MUBEA
| Gewicht [g] | 243 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 87 |
| Lengte [mm] | 123 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER+MUBEA |
- -62%
Vooras links, Versnellingsbak zijde, C9G41CV20B, Rubber
| Gewicht [g] | 101 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 86 |
| Voor OE nummer | C9G41CV20B |
| Lengte [mm] | 91 |
| Materiaal | Rubber |
- -74%
Vooras, Versnellingsbak zijde, OETIKER
| Gewicht [g] | 245 |
| Inbouwplaats | Vooras, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 86 |
| Lengte [mm] | 91 |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -72%
Versnellingsbak zijde, Rubber
| Binnendiameter 3 [mm] | 80 |
| Lengte 1 [mm] | 100 |
| Gewicht [g] | 120 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 70 |
| Materiaal | Rubber |
- -69%
Versnellingsbak zijde, OETIKER
| Gewicht [g] | 277 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Componentennummer | 4 |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -70%
Wielzijde, Achteras links, Rubber
| Gewicht [g] | 70 |
| Inbouwplaats | Wielzijde, Achteras links |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 64 |
| Lengte [mm] | 68 |
| Materiaal | Rubber |
- -78%
Vooras links, Versnellingsbak zijde, C97DAJG72B, Rubber
| Gewicht [g] | 145 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 80 |
| Voor OE nummer | C97DAJG72B |
| Lengte [mm] | 96 |
| Materiaal | Rubber |
- -82%
Vooras rechts, Wielzijde, C9241JA11A, Rubber
| Gewicht [g] | 96 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 99 |
| Voor OE nummer | C9241JA11A |
| Lengte [mm] | 122 |
| Materiaal | Rubber |
- -78%
Vooras rechts, Wielzijde, C9241JA11A, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 93 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 99 |
| Voor OE nummer | C9241JA11A |
| Lengte [mm] | 122 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -79%
Vooras links, Wielzijde, Rubber
| Gewicht [g] | 79 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 32 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 89 |
| Lengte [mm] | 110 |
| Materiaal | Rubber |
- -77%
Vooras links, Wielzijde, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 72 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 85 |
| Lengte [mm] | 110 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -79%
Vooras links, Wielzijde, C9241JD0JB, Rubber
| Gewicht [g] | 75 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 81 |
| Voor OE nummer | C9241JD0JB |
| Lengte [mm] | 110 |
| Materiaal | Rubber |
- -78%
Vooras links, Wielzijde, C9241JD0JB, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 76 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 81 |
| Voor OE nummer | C9241JD0JB |
| Lengte [mm] | 110 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -77%
Vooras links, Versnellingsbak zijde, C9741JD0JB, Rubber
| Gewicht [g] | 113 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 70 |
| Voor OE nummer | C9741JD0JB |
| Lengte [mm] | 96 |
| Materiaal | Rubber |
- -81%
Achteras links, Versnellingsbak zijde, C9GDA2U60H, Rubber
| Gewicht [g] | 69 |
| Inbouwplaats | Achteras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 57 |
| Voor OE nummer | C9GDA2U60H |
| Lengte [mm] | 83 |
| Materiaal | Rubber |
- -79%
Vooras links, Versnellingsbak zijde, 39100CN100, Rubber
| Gewicht [g] | 124 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 88 |
| Voor OE nummer | 39100CN100 |
| Lengte [mm] | 98 |
| Materiaal | Rubber |
- -77%
Versnellingsbak zijde, Rubber
| Gewicht [g] | 113 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 77 |
| Lengte [mm] | 89 |
| Materiaal | Rubber |
- -83%