Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer handmatig om te tonen of dit product geschikt is voor jouw auto.
Shampoos Autoglym AG 006285
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zet op wensenlijst Artikel is toegevoegd aan je wensenlijst
-
Autoglym Polar Wash 2.5LTPolar Wash is een veilig en effectief reinigingsmiddel dat in een hogedrukreiniger met spuitpistool gebruikt moet worden, waarbij u de auto eerst met een sneeuwschuim als Polar Blast moet wassen. Dit indrukwekkende reinigingsmiddel bedekt uw voertuig met een schuimdeken, die...
Autoglym Polar Wash 2.5LT
Polar Wash is een veilig en effectief reinigingsmiddel dat in een hogedrukreiniger met spuitpistool gebruikt moet worden, waarbij u de auto eerst met een sneeuwschuim als Polar Blast moet wassen. Dit indrukwekkende reinigingsmiddel bedekt uw voertuig met een schuimdeken, die ervoor zorgt dat modder, verkeersaanslag en straatvuil heel eenvoudig verwijderd kunnen worden.
Werkwijze:
- Controleer voordat u begint of de carrosserie en de wielen koel aanvoelen en niet direct in de zon staan.
- Wij raden aan om de auto eerst met Polar Blast te wassen, om het vuil voorzichtig los te maken. Vooraf met water afspoelen, om zware verontreinigingen los te maken.
- Polar Wash kan meer of minder verdund worden, afhankelijk van de gewenste dichtheid van het schuim. Wij raden echter niet aan om een sterkere verdunning dan 1:1 te gebruiken. Stel het spuitpistool zo in dat de gewenste hoeveelheid schuim wordt geproduceerd. 250 ml oplossing moet voldoende zijn voor een auto van een gemiddelde grootte.
- Spuit Polar Wash op het voertuig door onderaan te beginnen en ervoor te zorgen dat alle buitenoppervlakken bedekt zijn, ook het glas en de wielen.
- Het reinigingsmiddel zal dan het vuil op alle oppervlakken beginnen los te maken. Als u een heel grondig schoonmaakresultaat wilt, dan raden we aan om het schuim met een spons of een washandschoen aan te brengen.
- Spoel de auto grondig af en maak hem droog.
*Polar Wash is niet geschikt voor gebruik op zachte daken van cabriolets.
Handige tip: Breng vervolgens met Polar Seal een beschermende, waterafstotende coating aan.
| Fabrikantcode | AG 006285 |
| Merk | Autoglym |
| Categorie | Carwash |
| Bekijk meer | Autoglym Auto schoonmaakmiddelen |
Let op: op basis van voertuiggegevens of kenteken kunnen wij niet garanderen dat dit carrosseriedeel op jouw voertuig past. Verschillende uitvoeringen, productiewijzigingen en voertuigvarianten kunnen invloed hebben op de toepasbaarheid.
Heb je het OE-nummer van het originele onderdeel? Dan kun je dit vergelijken met het OE-nummer van het aangeboden onderdeel.
Heb je geen OE-nummer of wil je de toepasbaarheid laten controleren? Neem dan vóór het bestellen contact op met onze klantenservice via e-mail of WhatsApp. Onze klantenservice kan aan de hand van het chassisnummer (VIN) de toepasbaarheid voor je laten controleren.
Ook na deze controle kunnen wij alleen toepasbaarheid bevestigen wanneer het OE-nummer overeenkomt.
Dit artikel is universeel.
- Omschrijving
- Specificaties
- Toepasbaarheid