Isuzu Gemini onderdelen
Draairichting met de klok mee, L/R 60, Driepunts-bevestiging, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 8,61 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R 60 |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Ribbenaantal | 9 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 77 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / D+(M4) / W( |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -15%
Draairichting met de klok mee, L/R 60, Enkelvoudige zwaaiarm, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,82 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R 60 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 9 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 77 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -29%
L 40, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 11,78 |
| Positie / graad | L 40 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6,2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | NO |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -26%
L 40, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 11,5 |
| Positie / graad | L 40 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | NO |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -26%
Electrisch, Twee rail raammechanisme, Rechts voor, voor voertuigen zonder automatische raamopener
| Gewicht [kg] | 3,19 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Raamopener | Twee rail raammechanisme |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder automatische raamopener |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Combi-schakelfunctie | Zonder comfortfuncties |
| Artikelnummer paar | 851214 |
| Gewicht [kg] | 1,128 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aantal tanden | 136 |
| Breedte [mm] | 25 |
- -11%
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 683 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Breedte [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Zwart, HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Glasvezel
| Tandsteek [mm] | 8 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Glasvezel |
| Aantal tanden | 159 |
| Lengte [mm] | 1272 |
| Breedte [mm] | 25,4 |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
M 14 x 1,25, 20,8, Set
| Aantal contacten | 4 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Hoeveelheid | Set |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super 4 |
- -14%
M 14 x 1,25, 20,8, Set
| Aantal contacten | 4 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Hoeveelheid | Set |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super 4 |
- -32%
- -22%
| Gewicht [kg] | 0,4 |
| Hoogte 2 [mm] | 34,5 |
| Hoogte 1 [mm] | 31,0 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65,0 |
- -55%
| Gewicht [kg] | 0,5 |
| Hoogte 2 [mm] | 34,5 |
| Hoogte 1 [mm] | 28,0 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65,0 |
- -54%
Ti Poly-V, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET2 |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
- -37%
Ti Poly-V, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET8 |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
- -37%
Pt GE, M4/SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC8WYPB4 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
- -45%
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime DBL |
- -16%
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight DBL |
- -64%
P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
- -64%
LED, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 24 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | LED Powerlight TWIN |
- -28%
- -58%
| Breedte [mm] | 31 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
- -68%
Zwart, M20 x 1,5, Opschroeffilter, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Kleur | Zwart |
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
- -70%
Filter insert
| Hoogte [mm] | 60 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 200 |
| Buitendiameter [mm] | 257 |
- -70%
Filter insert
| Binnen breedte [mm] | 145 |
| Buiten breedte [mm] | 167 |
| Binnen lengte [mm] | 265 |
| Buiten lengte [mm] | 280 |
| Hoogte [mm] | 33 |
| Filter type | Filter insert |
- -70%
Opschroeffilter, M20 x 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 120 |
| Schroefdraadmaat | M20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -73%
Met pakking
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Diameter 1 [mm] | 54 |
| Diameter 2 [mm] | 22 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -69%
Met pakking
| Inbouwdiepte [mm] | 43 |
| Openingstemperatuur | 88 |
| Diameter 1 [mm] | 54 |
| Diameter 2 [mm] | 22 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -78%
Met pakking
| Inbouwdiepte [mm] | 43 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Diameter 1 [mm] | 54 |
| Diameter 2 [mm] | 22 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -68%
- -57%
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Hoogte [mm] | 91 |
| Binnendiameter1 [mm] | 21 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 73 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
- -72%